Ožiaragis

Pareigos jausmas ir didžiulė varanti jėga turėti valdžią dažnai reiškia, kad Ožiaragiai daugiau dėmesio skirs darbui nei romantikai. Ilgos valandos ofise jiems mažai palieka laiko bendravimui ir taip sumažina jų šansus sutikti tinkamą gyvenimo partnerį. Laimė, kad daugelis Ožiaragių savo sielos draugą sutinka darbe. Meilėje jie gali būti drovūs ir komplikuoti. Išore gali atrodyti bejausmiai, bet giliai viduje slypėti jausmingumas. Ožiaragiai rimtai priima savo įsipareigojimus, būna stiprūs ir rūpestingi. Idealus Ožiaragiui partneris tas, kuris jį gerbia, yra jam ištikimas, stropus ir galintis padėti lengvai pašalinti dienos stresus. Tokiam partneriui Ožiaragis bus visada ištikimas ir atsidavęs.

Lankytojų komentarai

15 komentarai Ožiaragis

 1. as ozerage 2012-07-04

  nu ka galiu pasakyt dirbt megstu vadovaut megstu avinai mano priesai bent jau moterys tai tikrai

 2. Karinukas Myliu Audriu 2012-06-15

  Tikra tiesa apie mano vaikina … <3

 3. ingute 2012-04-26

  o as tarp kitko jau astuoni metai su avinu gyvenu ir viskas ok,nors sako avinas ir oziaragis visiskai nesutinka…..:)

 4. jurate 2012-01-11

  AS oziarage ir jau 13 metu gyvenu su oziaragiu jai tenkina draugyste ir norit gyvent su bendradarbiu del turtu ,siekiu ir visko tik kas pagrysta logika ir tiksliu paskaiciavimu tai liuks,bet jai ilgites jausmu ir romantikos tai jos nebus.

 5. Jonzakas 2011-12-07

  Nu ka galiu pasakyti, tinka tiek kiek nori kad tiktu, mano nuomone parasyta cia gerai, esme kad visada buna zmoniu kurie dirba su savo charakteriais o buna pi**rastu kurie tesiog sako „as toks esu ir nieko cia nepadarysi-uzsikrusk“ manau dauguma sugeba atskirti gera nuo blogo ir visi zmones gali buti geri jei tik nori, suprantu yra dalykai kaip temperamentas bet tai nieko neturi bendro su istikimybe… And to Hima manau kiekvienas zodiakas turi savo blogas puses ir na jei kvailas OZYS tai ir dauzo su kakta visur kur papuola, bet kaip jau minejau visada galima ieskoti atsakymu i klausima kodel visi galvoje kad as OZYS ir tapti tesiog Oziaragiu kokiu parasyta zodiake. Oziaragis ir tuo didziojuos PEACE.

  • Anna 2012-03-10

   Mažai tikėtina, kad jo apžvalga čia bus. Šiaip aš jį seniausiai bandžiau dar poitrtopą ir vėliau turėjau progą ne vieną galutinio produkto.Man patiko, kad jis taip pat toks plonas ir lengvas, įdomus korpuso dizainas su tuo guminiu dangteliu. Gražus, ryškus ekranas. Deja, daugiau nelabai turiu ką pasakyti gero apie jį. Samsung telefonai neįdomu buvo ir Samsung nieko nepasikeitė.Viskas iš software pusės yra apgailėtina. Nekalbant, kad pats Android išprievartautas tiesiogine žodžio prasme, tai net Samsung programos neveikia, kaip kamera aukštyn kojom UI rodo, jei apverti telefoną.. Arba multitouch, tai veikia vienoje app, tai kitoje app to pačio Samsung jau visai kita valdymo sistema. Šiaip toks pigus UI dizainas, iPhone rip off, tik kinišku stiliumi. Jau dabar Samsung puslapį atsiversk, kur komentarai identiški, kad į šikną sukišau 2200lt (WTF už telefonų no name 2200Lt, kai Sony su Nokia už geriausius po 1600 prašo!!?).. Geriausias Samsung atstovų atsakymas Jei telefonas brokuotas, neškite į garantinį . Deja, jie nėra brokuoti, o tiesiog neveikia, nes kreiva UI, kreiva OS, kreivos programos. Žodžiu, kažkoks nesusipratimas už beprotišką kainą, kur net iPhone galbūt pigesnis..Mano nuomonė, nei kiek nepasikeitė. Samsung gamina daug įdomių ir kokybiškų dalykų, netgi daug hardware išradimų sukūrė. Deja, telefonai jų neegzistuojantys ir nekonkuruojantis, net neverti apžvalgos, nes buvo VIENI MINUSAI ir gal vienas pliusas už įdomų, originalų korpuso dizainą (ne be trūkumu tas pats). :D Aš neturiu tikslo apžvelgti daiktus, kurie man nepatinka arba kurie turi vien minusus nuo Samsung telefonų iki MyPhone. Man neįdomu, net jei padovanos ar sumokės, vis tiek neįdomu blogai ar apie blogus daiktus rašyti, nemalonu su šūdais maišyti bet faktas, kad jie yra ir netgi neblogai perkami. Deja, dažniausiai mažai apie IT išmanančių arba tik kuriems atrodo, kad jie kažką išmano . Arba iš vis, kurie ne tik kitų nėra bandę, bet to pačio SII nematę pasakoja, pagal specs ar reviews, kaip norėtų. Dažniausiai negirdėjau, kad žmogus po vieno Galaxy būtų pirkęs antrą. Jei pats Samsunge nedirba ar pan.. :DTokie tiesa, ir vienintelė išeitis jiems yra tiesiog pakeisti soft ir UI skyrių, jei nevykėliai dirba. Arba iš vis į tokį investuoti, nes dabar atrodo, kad ten quality control soft’ui iš vis niekas nedaro ir nesirūpina. Kaip klientus siuntinėja jei neveikia, tai nešk į garantinį . Vertimas į LT būtų nusipirkai, tai ir srėbk . :D

 6. Mollie Rowe 2010-12-24

  as oziarage ir jau 12 metu gyvenu su oziaragiu .jai norit uzgyvent turto super,bet jai norit jausmu sakes…

 7. as 2010-11-09

  as oziarage ir jau 12 metu gyvenu su oziaragiu .jai norit uzgyvent turto super,bet jai norit jausmu sakes…

 8. Vilmantas 2010-10-10

  Esu ožiaragis ir iš esmės viska tinka mano atveju

 9. daiva 2010-04-16

  Didžioji dalis tiesos yra.Tik dėl stiprumo nenorėčiau sutikti,gal tik tais atvejais,kai siekiame užsibrėžto tikslo.

 10. daiva 2010-04-16

  Didžioji tiesos dalis yra.Tik dėl stiprumo nenorėčiau sutikti, gal tik tais atvejais ,kai siekiame užsibrėžto tikslo.

 11. Greta 2010-03-08

  Nesutikčiau su daugeliu dalykų, nes pati esu ožiaragė ir draugavau su ožiaragiu. Bet išdraugavau tik pusę metų, nes vienas kitam labai aiškindavom, ginčytis tekdavo dažnai, nes kiekvienas norėdavo įrodyti savo tiesą. Šeip daugiausiai laiko tai praleisdavau tikrai ne darbe, o geriau jau su draugais ar netgi su vaikinu. Kiek pažįstu ožiaragių tai jie tikrai nesusipažino jokiam darbe, o greičiau jau klube ar kokiuose nors šokiuose.. Dėl stiprumo irgi prieštarauju, nes esu labai lengvai pažeidžiama. Ir ožiaragis – ožiaragiui niekada nebuvo ir nebus ištikimas tai tikrai tiksliai žn, nes ne ožiaragui būt ištikimam skirta.. ;DD Tai va, palinkėčiau būnant ožiaragiu neieškoti draugo(ės) ožiaragio.. ;p

 12. asta 2010-03-01

  Nesamone…visiskai netinka…

 13. hima 2010-02-22

  Mrgos dar nieko , bt lbj mėgsta vadovaut , o bernj tjišvis nepakenčiami šlykštūs žmonės

  • Avinas 2011-12-29

   Visiškai su tavim sutinku, pats esu Avinas ir turiu labai daug pažystamų ožiaragių, nelabai su jais sutariu.

Rodyti daugiau komentarų