Uosis

Gegužės 25 d. – birželio 3 d. ir lapkričio 22 d. – gruodžio 1 d.

Geros savybės: Originalumas, gera vaizduotė, pastovumas, šeimyniškumas.

Neigiamos savybės: Kaprizingumas, egoistiškumas, netaktiškumas.

Tinkamas partneris: Uosis, skroblas, kukas, figmedis.

Sėkmę nešantis akmuo: agatas, perlas, mėnulio akmuo, turkis, topazas, cirkonis.

Laimingas skaičius: 3 ir 5

Šie žmonės gražūs, stiprūs, elegantiški, laisvų judesių, gyvo charakterio. Meilūs, tačiau dažniausiai tik tuomet, jei nuo to meilumo priklauso jų sėkmė ir gerovė. Jie egoistiški, nori, kad kiti galvotų ir gyventų taip, kaip jie. Jie gerai žino, ko nori, ir ko nenori. Siekdami savo, gali sumindyti visus, kurie pasitaikys kelyje. Dėl to neretai pykstasi su juos supančiais žmonėmis. Gyvenimo sunkumus įveikia juokdamiesi, todėl neretai kiti žmonės juos laiko neturinčiais atsakomybės jausmo ir valios. Jie originalūs, turi puikią vaizduotę, intuiciją, sugeba spėti ateitį, todėl kartais vaizduoja pranašus.

Jie kaprizingi, mylimam asmeniui yra meilūs, rūpestingi, pastovūs. Rinkdamiesi partnerį pergalvoja visas jo gerąsias ir blogąsias savybes. Veda dažniausiai iš meilės, tačiau vis tiek apgalvoję galimas pasekmes. Stengiasi kuo geriau sutvarkyti šeimyninį gyvenimą ir dažniausiai jiems pavyksta.

Lankytojų komentarai

2 komentarai Uosis

  1. Maliutka 2013-09-22

    Nju idomiai cia parasyta.is dalies gal ir teisingai.

  2. Ella 2009-03-19

    dziaugemess, kad yra tokiu svetainiu, is kuriu galima save analizuoti… aciu… bet butu labai idomu suzinoti, kaip Jus visa tai suzinote…kad daugelis faktu neatitinka….;) sekmes ir iki;).

    ELLLA

Rodyti daugiau komentarų