Kaip sutikti 2017 metus?

Ateinančių metų šeimininkas – Gaidys. Kaip pasitikti ir įtikti jam, kad 2017 metai nestokotų sėkmės? Pirmiausia tinkamai atšvęsti, atkreipiant dėmesį į tam tikrus Naujųjų metų sutikimo akcentus.

Kaip sutikti Gaidžio metus?

Šventės vieta ir interjeras. Gaidys – tvarkos ir kruopštumo mėgėjas. Todėl dar prieš pradedant puošti Naujųjų metų sutikimo patalpą būtina ją skrupulingai sutvarkyti. Neturi likti nė dulkelės. Be to, šis gyvūnas vertina šilumą ir komfortą. Teigiama, kad Gaidys atkreipia dėmesį į smulkmenas. Tad naujametiniai papuošimai turėtų būti kuo įvairesni. Pavyzdžiui, galima rinktis įvairaus dydžio, formų ir spalvų snaiges. Dailiai atrodys jomis papuošti langai. Mirgantys blizgučiai, didesnių ar mažesnių kamuoliukų girliandos – tai puikus akcentas. Ateinantys metai – duoklė amatams. Todėl rankų darbo papuošimai gali papirkti Gaidį. Pavyzdžiui, medinius ar iš veltinio gamintus žaislus galima kabinti tiek ant eglutės, tiek pritvirtinti prie sienos.

Spalvų gama. Geltona, oranžinė, terakotos spalvos – puikus pasirinkimas. Svarbiausia išlaikyti ryškumą ir natūralumą. Be to Gaidys mėgsta žėrinčias šviesas. Todėl įvairiaspalvės mirgančios girliandos pasitinkant Naujuosius – būtinybė.

Stalo serviravimas. Klasikinį stilių vertėtų derinti su kaimišku, t.y. mediniai ir keraminiai indai, lininės staltiesės ir servetėlės bei viskas, kas pagaminta iš natūralių medžiagų.

Aprangos spalvos. Turėtų dominuoti raudonų ir geltonų spalvų apranga. Tačiau galima įtraukti ir božolė, koralų, vyšnių, violetinius akcentus. Renkantis aprangą patariama vadovautis liepsnos, ugnies analogijos principu. Ugninė raudona ir geltona – taip pat gali būti prioritetinės spalvos. Prie jų puikiai derės smėliniai, balti atspalviai.

Stiliaus gairės. Gaidys vertina brangius ir šviesius dalykus. Todėl, kalbant apie aprangą, joje turėtų dominuoti brangesni audiniai: satinas, šilkas, brokatas, organza ir pan., bet geriausia – aksomas. Būtini ryškūs, blizgūs aksesuarai – Gaidys nemėgsta kuklios elegancijos ar minimalizmo. Todėl raudona provokuojanti suknelė ir brangūs auksiniai papuošalai – kone idealiausias pasirinkimas sutinkant 2017 – uosius. Šventė – puiki proga atskleisti savo žavesį, ypač moterims. Todėl jos turėtų pasirinkti tokį apdarą, kuris, pavyzdžiui, subtiliai apnuogintų nugarą ar koją, pečius. Reikia nebijoti būti drąsiems. Nemėgstantys aukso gali rinktis kitus tauriuosius metalus ar papuošalus, kurie inkrustuoti brangakmeniais, kristalais. Gaidį pamalonins ir paprasta plunksnų segė. Vyrai švęsdami Naujuosius metus gali atsipalaiduoti labiau nei įprastai, t.y. atsisakyti įprasto kostiumo ir vietoj jo vilkėti šviesesnius marškinius, originalų kaklaraištį ar varlytę. Dendiškas stilius ir ekstravagancija – pateisinama. Vienintelis akcentas, kurio reikėtų atsisakyti tiek vyrams, tiek moterims, – leopardo, tigro ar kito plėšrūno kailių imitacijų. Tai didžiausi Gaidžio priešai.

Lankytojų komentarai

Vienas komentaras Kaip sutikti 2017 metus?

  1. Vilė 2016-11-16

    Stengsimės GAIDŽIO nenuvilti !

Rodyti daugiau komentarų