Kaip sutikti 2015 metus?

Anot kiniečių kalendoriaus, 2015 metai prasidės tik vasario 19 dieną. O, šie metai bus žaliosios medinės ožkos.

Ką daryti naujųjų metų naktį, kad artimiausi metai būtų puikūs?

2015 metai yra medinės ožkos, o, kaip žinia, medis yra neatsiejamas nuo žalios spalvos, todėl natūralu, kad 2015 metų pagrindinė spalva bus žalia.

2015 metų talismanai

2015 metų geriausi talismanai bus susiję su ožkomis. Pavyzdžiui, ožkos skulptūrėlė ar atvaizdas, taip pat talismanu laikomas bus varpelis. Jei mėgstate akmenis, 2015-aisais laimės duos akvamarinas ir oniksas.

Kaip sutikti 2015 metus?

Naujuosius metus geriausia būtų, kad sutiktumėte su artimais draugais ar šeima. Taip pat, labai svarbi yra ir atmosfera, stenkitės pasirinkti žmones taip, kad visi būtų draugiški vieni kitiems. O švęsti Ožkos metų pradžią geriausia bus toliau nuo miesto ir arčiau gamtos.

Namų puošimas. Pagrindinis metų akcentas yra auksinis varpelis. Jį derėtų pakabinti virš įėjimo durų ar ant eglutės viršūnės ar panaudoti kaip žaisliuką. Namų papuošimuose medis turėtų būti pagrindinis akcentas. Natūralu, kad dirbtinės eglutės šiemet nepageidaujamos.

Šventinis stalas. Staltiesę reiktų pasirinkti žalios arba mėlynos spalvos. Labai puiku, jei turite medinių indų, jais puikiai papuošite savo stalą ir pataikysite į metų temą, be to, nepamirškite ąsočio su vandeniu. Stenkitės patiekti kuo daugiau žalumynų, daržovių, vaisių, tačiau stipresni patiekalai turėtų būti žvėriena arba žuvis. Kadangi metai ožkos, reikėtų patiekti ir ožkos pieno sūrio. Beje, ožkos neabejingos ir obuoliams, tad obuolių pyragas ar ledai su šiuo vaisiu bus tik į naudą.

Apranga. Sutinkant naujus metus, geriausia bus, jei dėvėsite rūbus iš natūralių medžiagų, tokių kaip medvilnė, šilkas ar vilna. Na, o tinkamiausia jų spalva bus mėlyna ir žalia. Tiesa, sėkmės daugiau turėsite, jei turite mėlyną arba žalią medinį arba akmeninį papuošalą ir jį dėvėsite sutikdami ožkos metus.

Lankytojų komentarai