2009-ieji metai – ką skelbia horoskopai?

Skirtingi horoskopai skelbia, kad 2009-ieji bus aktyvaus darbo metai. Nevertėtų tinginiauti ir bijoti kelyje pasitaikančių sunkumų, tai padės pasiekti norimų tikslų.

Jaučio metai Pagal rytų horoskopą, nuo 2009 m. sausio 26 d. prasideda Jaučio metai. Jautis Rytų kultūroje – darbštumo, kantrumo simbolis, tad 2009-aisiais žmonės turės daug dirbti, kad pasiektų savo tikslų.

Vakarų horoskopas visiems zodiako ženklams prognozuoja įvairiapusiškus metus, kurie gali atnešti tiek laimę, tiek neigiamas emocijas.

Bebro metai Pagal senąjį Avestos horoskopą, kuriuo tikėjo indoeuropiečiai ir lietuvių protėviai baltai, 2009 metais kovo 21 d. (per pavasario lygiadienį) prasidės bebro metai. Bebras – darbštus, tvarkingas gyvūnas, statantis užtvankas ir nešantis daug naudos. Taigi jo globojamais metais žmonės taip pat turi būti darbštūs ir tvarkingi. Bebro metai – grožio, harmonijos ir meilės metai, kai nugalima neapykanta. Šiais metais ypač laikomasi įstatymų. Nemažai žmonių susimąsto apie savo moralę, pradeda gyventi dorovingiau.

Marso metai Pagal senąjį graikų planetų horoskopą, 2009-uosius globos Marso planeta. Marsas mitologijoje – karo dievas. Jei Marso globojami žmonės yra atkaklūs, nebijo gyvenimo kelyje pasitaikančių sunkumų, jie gali pasiekti didelių tikslų. Taigi 2009-aisiais rekomenduojama būti aktyviems, netinginiauti, o veikti savo labui.
Ketverto metai

Ketverto metai Pagal skaičių horoskopą 2009-ieji – ketverto metai. Ketvertas simbolizuoja vėją, tad šiais metais žmonės skatinami būti veržlūs ir energingi kaip vėjas, aktyviai siekti savo tikslų.

Lankytojų komentarai

2 komentarai 2009-ieji metai – ką skelbia horoskopai?

  1. as 2009-12-23

    kokia sunkenybė užgulė mane, tai siaubas, nebenoriu net gyventi

  2. rg 2009-11-21

    sie metai man labai sunkus…Jie atnese daug nusivilymo,asaru ir netekties…

Rodyti daugiau komentarų