Meilės horoskopas 2019 metams

Meilės horoskopas skirtas visiems, kuriems rūpi partnerių nuomonė ir geri santykiai. Santykiuose su partneriais didelę įtaką turi zodiako ženklas, nes nuo jo priklauso elgesys su mylimaisiais. Susiraskite savo zodiako ženklą šiame meilės horoskope ir išanalizuokite save.

2019 metų meilės horoskopas (pasirinkite savo zodiako ženklą)

Meilės horoskopas 2019 metams
4 (80.26%) 151

Avinas (kovo 21 – balandžio 20)

Avinas aistringas, prieraišus ir neslepiantis savo jausmų. Jis gali beprotiškai įsimylėti iš pirmo žvilgsnio ir tik po to viską apmąstyti. Medžiotojo vaidmuo jį jaudina ir kursto meilės ugnį. Nuobodulys slopina aistrą, todėl Avinui reikia partnerio, kuris taip pat mėgtų pastovius iššūkius. Tokioje partnerystėje Avinas gali būti tiek ištikimas, kiek pats yra kilnus ir palaikantis. Visuose santykiuose jis mėgsta vadovauti ir nustatinėti savo taisykles, kurioms reikia paklusti. Atviras ir tiesus Avinas kartais gali būti netaktiškas ir nejautrus.

2019 metų meilės horoskopas Avinui

Avino ženklo atstovų asmeniniame gyvenime pagaliau įsivyraus stabilumas. Laikotarpis bus ypač palankus siekiantiems priešingos lyties dėmesio. Stenkitės neleisti savo prigimtiniam kietakaktiškumui jūsų užvaldyti, tvardykite emocijas ir įsiklausykite į partnerio žodžius. Besąlygiškas atsidavimas mylimajam šiais metais turėtų tapti jūsų prioritetu.

Galimi netikėti posūkiai ir tarp iki šiol tik draugiškus abipusius santykius palaikiusių žmonių. Tikėtina, kad paprasta draugystė išaugs į meilę ar net santuokinius ryšius. Visgi, metų viduryje neatmestinos konfliktinių situacijų gairės, kas turėtų neigiamos įtakos darnaus Avino šeimos židinio puoselėjimui. Rūpesčius padės išspręsti nuoširdūs pokalbiai, atvirumas su partneriu, neslepiant to, kas jus slegia ar verčia jaustis kiek sutrikusiems.

Jautis (balandžio 21 – gegužės 21)

Jaučiai skiria savo laiką ir dėmesį tik tiems, kurie tikrai jiems patinka, ir nežaidžia kitų jausmais. Jie nori paprastų santykių su rimtu, patikimu partneriu, kuris kartu siektų pastovumo ir saugumo. Tik tada, kai suranda tinkamą partnerį, būna ištikimi ir mylintys. Jaučiai mėgsta būti lepinami. Ne visada pasižymi iškalbingumu, bet labai prisiriša ir pasižymi seksualumu. Jaučiai yra stiprūs ir teisingi, tačiau jie gali būti pavydūs bei perdėtai rūpestingi.

2019 metų meilės horoskopas Jaučiui

Jaučiai ateinančiais metais gyvens tikrame emocijų ir aistrų sūkuryje. Jau užmezgusiems tvirtą draugystę, vertėtų labiau pasistengti dėl šeimos gerovės, klausytis, kas jums sakoma ir nebūti savanaudiškiems. Ypač sudėtingas etapas laukia pirmajame ketvirtyje, vyraus sumaištis, nežinomybė dėl ateities. Sąvigrauža sukeltų tik dar daugiau neigiamų emocijų, todėl į susidariusią situaciją žiūrėkite optimisto akimis, rūpesčius spręskite iš esmės, vietoje eilinio pasekmių neigimo.

Per šiuos metus išmoksite ne vieną svarbią pamoką, susijusią su dviejų žmonių santykiais. Tikėtina, kad nauja meilė gali gimti darbinėje aplinkoje. Štai antroje metų pusėje pavyks išrauti įsisenėjusią abejonių piktžole, trukdžiusia išaugti gausiam meilės derliui. Pagaliau suprasite, ko norite iš savęs bei antrosios pusės. Atrasite sėkmės formulę, kuri lydės iki pat metų pabaigos.

Dvyniai (gegužės 22 – birželio 21)

Linksmi ir inteligentiški, mėgstantys kompanijas ir draugiški Dvyniai lengvai susiranda draugų ir gerai sutaria beveik su kiekvienu. Tačiau jie sunkiai įsivaizduoja savo buvimą su vienu asmeniu visą likusį gyvenimą. Ištikimybė nėra jų stipriausia savybė ir jie gali būti flirtuojantys, greitai įsimylintys ir greitai paliekantys. Monotonija kelia jiems depresiją. Asmenybė, kuri galėtų užkariauti jų širdį, turi būti įdomi ir nepriklausoma, kažkas kas verstų nerimauti, o svarbiausia, būtų tolerantiška ir plačių pažiūrų. Tokiam partneriui Dvyniai gali spinduliuoti begalinę meilę, nepaprastą draugystę ir garantuoti, kad niekada neteks patirti nuobodžių akimirkų.

2019 metų meilės horoskopas Dvyniams

Meilės fronte Dvynius šiais metais aplankys sentimentai. Kartu metai bus kupini tiek teigiamų, tiek ne tokių linksmų patirčių, nusivylimų meile. Galbūt to priežastimi taps asmeninių poreikių tenkinimas, pamirštant apie antrosios pusės norus. Būtų naudinga išanalizuoti ir savo klaidas, nebandant nuolatos pabrėžti tik kito žmogaus trūkumų. Padarius teisingas išvadas, Dvyniams nusimato žymiai sėkmingesnė bei romantiškesnė metų pusė.

Maždaug nuo metų vidurio tikėtinos naujos, daug žadančios pažintys. Prieš įsiveliant į bet kokius romanus, patartina geriau pažinti jausmų audras sukėlusį objektą, antraip – galite stipriai nudegti, likti įskaudinti. Metų pabaiga bus sudėtinga, teks pamiršti egoizmą ir išmokti pakantumo, nes santykių sėkmė priklauso nuo dviejų žmonių įdedamo darbo.

Vėžys (birželio 22 – liepos 23)

Ištikimas, mylintis ir rūpestingas Vėžys yra romantiškos sielos asmenybė, kuri nori mylėti ir būti mylima. Jam svarbiausia jaustis reikalingam. Vėžiai gimę rūpintis kitais. Jų švelnumas, geraširdiškumas atitenka visiems, kas yra vieniši ir sielvartauja. Jie ieško tikro draugo savo sielai, ypatingo asmens, kuris nuramintų ir galėtų išsklaidyti jų pačių abejones ir baimes. Jie ieško pagalbos apsisaugant nuo permainų nežinomybės. Vėžiai vertina šeimą ir abipusią pagarbą. Meilėje jie visiškai atsidavę ir ištikimi savo partneriui. Nors jų meilė yra sauganti ir rūpestinga, patys jie gali būti pernelyg jautrūs ir greitai įsižeisti. Šeima ir draugai turėtų suprasti jų jautrumą ir stengtis neužgauti.

2019 metų meilės horoskopas Vėžiui

Vėžiai šiais metais pasijus dar labiau įsipareigoję šeimai ir namams. Galimai sulauksite spaudimo iš partnerio ar sutuoktinio pusės. Pasikartojančios santykių krizės privers atsigręžti į praeityje padarytas klaidas, skirti daugiau laiko savianalizei, pastebėti anksčiau nereikšmingomis laikytas detales, kurios galiausiai ir nulėmė atsiradusius nesutarimus. Neieškokite priekabių ir stenkitės įžvelgti gerąsias antrosios pusės savybes. Nespauskite mylimo žmogaus, bet atvirkščiai, leiskite pasijusti savo asmeninės erdvės šeimininkams. Daugiau santarvės atneš metų vidurys. Šiuo periodu palanku bandyti atkreipti seniai jums patinkančio asmens dėmesį. Metų pabaiga tinkamas metas vestuvių planavimui, visi lūkesčiai turėtų išsipildyti, o šeimyninio gyvenimo pradžia atneš daug džiaugsmo ir trokštamo jaukumo.

Liūtas (liepos 23 – rugpjūčio 21)

Karšti, neslepiantys jausmų ir dosnūs Liūtai mėgaujasi aistra. Jie gimę meilei ir jie dievina jaudinančias akimirkas. Vienišas, nusivylęs Liūtas būtų tikrai liūdnas reginys. Liūtams reikia partnerio, kuriuo jie galėtų didžiuotis, to, kas pastebėtų jų talentą ir pakeltų jų ego. Bet kokiuose santykiuose jie nori būti dominuojantys ir niekada neatsidurs antroje vietoje. Išdidumas gali juos pražudyti, kadangi jie kenčia, kai jaučia, kad jais nesižavima. Juos labai žeidžia kritika ir jie neapkenčia smulkmeniškumo. Tačiau Liūtas turi auksinę širdį ir visiškai bus atsidavęs tam, kurį myli – jo meilė ir ištikimybė neturi ribų.

2019 metų meilės horoskopas Liūtui

2019 -ieji metai Liūtams padovanos daug romantiškų akimirkų bei staigmenų meilės fronte. Būsite ypač aktyvūs, norėsite stengtis dėl priešingos lyties, patenkinti visus jo ar jos poreikius. Tai puikus laikas užmegzti romantiškus ryšius ir vienišiams. Turbūt visi jūsų bandymai daugiau ar mažiau bus sėkmingi. Priešingai nei praeiti, šie metai pakylės iki devinto dangaus, bet skraidydami padebesiais, nepamirškite apie meilėje tykančias klastas, nesąžiningus žaidimus. Venkite meilės trikampių, pažadų, kurių negalėsite išpildyti. Nuolatos tvirtinkite šeimos rūmų pamatus ir neleiskite nė menkiausiam įtrūkimui virsti kortų namelio griūties efektu.

Mergelė (rugpjūčio 22 – rugsėjo 23)

Siekiantis Mergelės meilės ir žinantis jos prigimtį asmuo visada pirma turėtų pademonstruoti savo protą nei grožį. Labiau tikėtina, kad Mergelės daugiau linkusios į protingas mintis nei į gražų veidą ar dailią figūrą. Mergelės gali atrodyti šaltos ir santūrios, tačiau jos labai atidžiai renkasi draugus ir meilužius bei iš pirmo žvilgsnio aklai nepameta galvos. Jų požiūris į širdies dalykus praktiškas. Mergelė kurį laiką atsargiai vertins santykius su esamu partneriu prieš atverdama jam savo jausmus. Jos ieško jas gerbsiančio asmens, kuris būtų inteligentiškas, organizuotas, ir su kuriuo rastų absoliučiai bendrą kalbą. Savo partnerį Mergelė įsivaizduoja ne tik atsidavusį, patikimą ir nuoširdų, bet tai pat ir be galo protingą bei sąmojingą.

2019 metų meilės horoskopas Mergelei

Mergelės kitais metais irgi negalės skųstis fortūnos stygiumi. Tiesa, jūsų partneris ar sutuoktinis bus labiau suinteresuotas palaikyti gerus tarpusavio santykius nei jūs pats. Nepaisant to, ateinantys metai ganėtinai palankūs esamų santykių įtvirtinimui aukštesniu lygmeniu, meilės židinio kurstymui. Jei dvejojate dėl draugystės ateities perspektyvų, tai pats geriausias metas nutraukti beprasmius, netenkinančius ryšius. Neužsisvajokite, o į problemas žiūrėkite plačiai atmerktomis akimis. Metų pradžia nebus lengva, tačiau antroje pusėje turėtumėte pajustu palengvėjimą. Tuo pačiu tikėtinos nevaldomos aistrų ir jausmų bangos, padidėjęs seksualumo, patrauklumo pojūtis.

Svarstyklės (rugsėjo 24 – spalio 23)

Svarstyklės yra komandiniai žaidėjai, kurie nemėgsta būti vieni. Retai stokoja draugų, bendravimas joms teikia tikrą pasitenkinimą. Ir vis dėl to jos gali būti šaltos ir išlaikančios atstumą, bėgti nuo emocinių įsipareigojimų. Jos nepakenčia ginčų ir labiau norėtų rasti kompromisą nei veltis į konfliktą. Gimę romantiškomis asmenybėmis, Svarstyklės visą gyvenimą praleidžia meilėje ir mylėdamos save. Svarstyklėms išvaizda labai svarbi. Taigi, jų partneris turi būti patrauklus, gerų manierų, visada gerai atrodyti. Žavumu ir lengvabūdiškumu Svartyklės traukia gerbėjus kaip medus bites.

2019 metų meilės horoskopas Svarstyklėms

Svarstyklėms 2019 -aisiais meilė suteiks tik dar daugiau asmeninio pasitenkinimo. Pagaliau kažką duodami, sulauksite ir atitinkamos grąžos. Pirmoji metų pusė palanki naujų pažinčių užmezgimui. Vėliau tikėtini nusivylimai ar emocinės krizės, todėl šiuo periodu patartina išlikti budriems. Galiausiai vertėtų pagalvoti apie tai, kurie iš jus supančių žmonių išties verti pasitikėjimo, o su kuriais jau laikas atsisveikinti. Metų pabaiga Svarstyklėms žada dar daugiau malonių netikėtumų.

Skorpionas (spalio 24 – lapkričio 22)

Savo patraukiančiu seksualumu ir susimąsčiusia paslaptinga veido išraiška Skorpionai labai žavi ir niekada nestokoja gerbėjų. Bet meilė šiems rimtiems ir aistringiems žmonėms yra rimtas dalykas. Jie gali turėti viliojančius asmens bruožus, bet jie netinka žaidimams jausmais ar atsitiktiniams santykiams. Nėra lengva aptarinėti jų jausmus, kadangi vienu atveju jie gali sudaryti vaizdą, kad yra šalti ir abejingi, o kitu – gali pasinerti į tokius gilius jausmus, kad kai kurie veltui stengsis juos suprasti. Skorpionai visiškai atsidavę kūnu ir siela tiems, kuriuos jie myli, tačiau to paties reikalauja ir iš savo partnerių. Sąžiningumas ir pasitikėjimas jiems yra pirmaeilis dalykas santykiuose. Tačiau jų pavydas gali tapti rimta problema ir paversti santykius tikru pragaru.

2019 metų meilės horoskopas Skorpionui

2019 metais Skorpionų laukia intensyvus, emocijų ir romantikos kupinas meilės etapas. Galbūt suprasite, kad pagaliau radote žmogų, su kuriuo norite keliauti prie altoriaus. Metų viduryje planetų išsidėstymas lems bene stipriausią jausmų proveržį, bet būkite atsargūs, nes aplink atsiras ir daug pagundų, galinčių paskatinti nepageidaujamas dvejones, vidinius prieštaravimus. Antroje metų pusėje savo svajonių partnerį gali sutikti iki šiol buvę vieniši Skorpiono ženklo atstovai, o jau turintys antrąsias puses, galimai supras, kad liepsnojusi meilė išblėso ir metas sukti skirtingais keliais. Norintiems išgelbėti pašlijusius santykius, vertėtų įsigilinti į savo ir antrosios pusės klaidas. Šiek tiek stabilesnis laikas prasidės paskutiniame ketvirtyje. Visgi, neatmestina tikimybė, kad pasijusite nutolę, nesuprasti, bet tai neturėtų užsitęsti.

Šaulys (lapkričio 23 – gruodžio 22)

Neramius ir meilėje neįsipareigojančius Šaulius ganėtinai gąsdina ilgalaikiai santykiai. Jie negali prisirišti. Šauliai vengia greitai įsipareigoti ir teikia pirmenybę nepriklausomybei bei turi daug simpatijų iki kol susitupi. Dėl savo lengvabūdiško ir nerūpestingo požiūrio į gyvenimą jie gali būti puikiais draugais – geraširdžiai, visada gerai nusiteikę ir nuoširdūs. Šauliai laikosi garbės kodekso ir su priešinga lytimi elgiasi kilniai bei galantiškai. Partneryje jie ieško nuotykius mėgstančio ir drąsaus sielos draugo, kažko kas būtų geranoriškas ir dalintųsi meile spontaniškai. Aistringas, sąžiningas ir atviras Šaulys bus nuoširdus, tačiau šiek tiek netaktiškas partneris.

2019 metų meilės horoskopas Šauliui

Stebinantys pokyčiai 2019 metais neišvengiami ir Šaulių asmeniniame gyvenime, tačiau viskas tik į gerą! Pradėsite geriau suprasti savo antrąją pusę, lengviau seksis užmegzti pokalbį, kurio metu išspręsite kylančius nesutarimus. Antroje metų pusėje teks priimti su meile ir santykiais susijusius sprendimus, kardinaliai pakeisiančius dabartinę situaciją. Kartais norėsis klausytis širdies balso, bet jūsų zodiako ženklui būdingas aiškus ir racionalus mąstymas, galiausiai privers vadovautis protu. Šiuo periodu ypač nepatartina pasiduoti jausmams ar partnerio daromam spaudimui.

Ožiaragis (gruodžio 23 – sausio 20)

Pareigos jausmas ir didžiulė varanti jėga turėti valdžią dažnai reiškia, kad Ožiaragiai daugiau dėmesio skirs darbui nei romantikai. Ilgos valandos ofise jiems mažai palieka laiko bendravimui ir taip sumažina jų šansus sutikti tinkamą gyvenimo partnerį. Laimė, kad daugelis Ožiaragių savo sielos draugą sutinka darbe. Meilėje jie gali būti drovūs ir komplikuoti. Išore gali atrodyti bejausmiai, bet giliai viduje slypėti jausmingumas. Ožiaragiai rimtai priima savo įsipareigojimus, būna stiprūs ir rūpestingi. Idealus Ožiaragiui partneris tas, kuris jį gerbia, yra jam ištikimas, stropus ir galintis padėti lengvai pašalinti dienos stresus. Tokiam partneriui Ožiaragis bus visada ištikimas ir atsidavęs.

2019 metų meilės horoskopas Ožiaragiui

2019 -ieji Ožiaragiams bus išbandymų meilėje metai. Jūsų noras“ savintis“ partnerį atsisuks prieš jus pačius ir galimai prives prie minčių apie išsiskyrimą. Stenkitės valdyti egoizmą ir labiau pasitikėkite antrąja puse. Kalbėkitės ir dar kartą kalbėkitės, nes tik nuoširdus įsiklausymas gali padėti išvengti kritinių pasekmių. Metų viduryje laukia pasikeitimai. Neverskite savęs aukotis ar gyventi jus varžančiuose, pasitenkinimo neteikiančiuose santykiuose.

Abejonės, nesusipratimai šiais metais meilės fronte neišvengiami.  Svarstykles į savo pusę nusversite pažvelgę į situaciją iš partnerio pusės, o ne darydami išvadas matant išskirtinai savus interesus. Nuo Spalio prasidės žymiai sėkmingesnis laikas, būsite optimistiškesni, nepasiduosite provokacijoms. Metų pabaiga vėl skatins keistis. Atsikratykite“ užburto rato“ principu veikiančių santykių, būkite drąsūs ir pagaliau palikite praeities nuoskaudas už nugaros.

Vandenis (sausio 21 – vasario 18)

Daugelį Vandenių gali labiau dominti partnerio protas nei intymūs santykiai su juo, tačiau tuo nenorima pasakyti, kad jiems nereikalingi seksualiniai santykiai. Tiksliau sakant, jie objektyviai vertina meilę: pirma protu analizuojama įdomi patirtis ir tik vėliau pasiduodama jausmams. Draugystė ir vienas kito atitikimas Vandeniams svarbiausias dalykas partnerystėje. Progresuojantys, plačių pažiūrų Vandeniai atviri ir nesuvaržyti. Pavydas nėra ta savybė, kuri juos apibūdina. Į savo partnerį jie neturi savininkiško požiūrio ir taip pat nepripažįsta priklausantys kitiems. Asmuo, kuris yra ekscentriškas, nepriklausomas ir neprisirišantis, Vandeniui būtų idealus partneris.

2019 metų meilė horoskopas Vandeniui

Banguotas ir neramus asmeninis gyvenimas nusimato Vandenio ženklo atstovams. Šiais metais negalima pasiduoti sentimentams, emocijoms. Geriausias būdas išlaikyti darnius santykius- nevengti atvirų pokalbių su savo partneriu. Išsakykite savo poziciją, leiskite antrajai pusei aiškiai suprasti, ką jaučiate ir ko tikitės iš santykių. Problemų ignoravimas tikrai nepadės išgelbėti draugystės nuo visiško fiasko. Vertingų patarimų galite sulaukti iš draugų ar šeimos narių. Neišsigąskite atsakomybės, jei tektų priimti nelengvus, bet reikalingus sprendimus.

Tegul brandintos mintys virsta žodžiais. Atminkite, kad laikas užgydo žaizdas. Užsimiršti ir pasijusti geriau galėtų padėti rūpestingas draugas ar visa jų kompanija. Paskutinis metų ketvirtis bus sėkmingesnis ir atneš daugiau pozityvumo. Savo pasikeitimu nustebinsite ir partnerį. Metų pabaiga tinkamas laikas planams dėl bendros ateities, išvykoms su mylimu žmogumi, pamirštant rūpesčius ir visas negandas.

Žuvys (vasario 19 – kovo 20)

Gimusioms romantikėmis, Žuvims, meilė yra maistas ir gėrimas. Svajingosios ir trapiosios Žuvys gyvena svajonių pasaulyje su princais ir princesėmis ir eikvoja savo gyvenimą mėgindamos iliuzijas paversti realybe. Užuojauta ir dalinimasis viskuo su ypatingu sielos draugu yra tai, ko Žuvys siekia santykiuose. Vienišumas joms yra kaip nelaimingas egzistavimas, ir jos mieliau renkasi buvimą su netinkamu partneriu negu vienatvę. Nesvarbu vyras ar moteris, Žuvys jausmingos ir linkę būti priklausomos. Atramai joms reikalingas stiprus partneris. Idealiai tinka į porą tie, kurie gali būti jų globėjais, dvasiniais ir materialiniais, ryžtingais ir jausmingais, kartu dalintis svajonėmis. Tokiems partneriams Žuvys skiria savo meilę ir ištikimybę.

2019 metų meilės horoskopas Žuvims

Nenuobodus gyvenimas 2019 metais laukia po Žuvų ženklu gimusiųjų. Pastarieji metai Žuvims meilėje nebuvo sėkmingi, bet ateinantys šioje srityje taps tikru proveržiu. Pagaliau atsiskleisite partneriui ir padėsite iš naujo suprasti, už ką jis jus taip myli. Būkite nuoširdūs, nes ši savybė metams bėgant suteiks taip išsiilgtų akimirkų, kai iki pilnos laimės nebetrūks nieko. Į vienišių akiratį gali patekti žavus bei dėmesį patrauksiantis asmuo. Prisiminimai iš praeities galimai taps išbandymu dabartiniams santykiams. Nepaisant visko, nenuleiskite galvos ir labiau pasitikėkite savimi. Įgyvendinkite seniai puoselėtas idėjas ir nepamirškite mielomis staigmenomis džiuginti ir savo antrosios pusės.

Parašykite komentarą