Meilės horoskopas 2018 metams

Meilės horoskopas skirtas visiems, kuriems rūpi partnerių nuomonė ir geri santykiai. Santykiuose su partneriais didelę įtaką turi zodiako ženklas, nes nuo jo priklauso elgesys su mylimaisiais. Susiraskite savo zodiako ženklą šiame meilės horoskope ir išanalizuokite save.

2018 metų meilės horoskopas (pasirinkite savo zodiako ženklą)

Meilės horoskopas 2018 metams
4 (80.96%) 125

Avinas (kovo 21 – balandžio 20)

Avinas aistringas, prieraišus ir neslepiantis savo jausmų. Jis gali beprotiškai įsimylėti iš pirmo žvilgsnio ir tik po to viską apmąstyti. Medžiotojo vaidmuo jį jaudina ir kursto meilės ugnį. Nuobodulys slopina aistrą, todėl Avinui reikia partnerio, kuris taip pat mėgtų pastovius iššūkius. Tokioje partnerystėje Avinas gali būti tiek ištikimas, kiek pats yra kilnus ir palaikantis. Visuose santykiuose jis mėgsta vadovauti ir nustatinėti savo taisykles, kurioms reikia paklusti. Atviras ir tiesus Avinas kartais gali būti netaktiškas ir nejautrus.

2018 metų meilės horoskopas Avinams

Ateinančiais metais meilė taps neatsiejama jūsų laukiančių nuotykių dalimi. Įžengsite į naują, itin daug permainų žadantį, kupiną veiksmo etapą, paskatinsianti išgryninti savo tikruosius jausmus, drąsiau išsakyti tai, kas slėgė iki šiol, būti sąžiningiems patiems sau. Pirmasis sėkmingas metų periodas nusimato rugpjūtį, kai Jupiteris atsidūręs meilės būste, ypač sustiprins romantikos troškimą, norą svajoti. Fortūna neaplenks ir lapkritį, kada meilės deive laikoma Venera keliaus skorpiono ženklu, žadėdama aistros, fantazijų bei erotikos kupinus blykstelėjimus, netikėtai pasirodisiančius avinų kasdienybėje. Labai tikėtina, kad vasarą užsimezgusi draugystė, galėtų virsti į tikrą meilę ir gerokai ilgiau nei iki šiol truksiančius santykius. 2018-aisiais bandydami suprasti, kas jus skatina jaustis taip gerai , kartu atrasite visus atsakymus į anksčiau ramybės nedavusius klausimus, išmoksite priimti pasikeitimus, padėsiančius atsiskleisti jūsų tikrajam“aš“. Šios svarbios patirtys taps pirmu laipteliu, vedančiu link taip ilgai brandintų tikslų  išsipildymo ir visiškos harmonijos asmeniniame gyvenime.

Jautis (balandžio 21 – gegužės 21)

Jaučiai skiria savo laiką ir dėmesį tik tiems, kurie tikrai jiems patinka, ir nežaidžia kitų jausmais. Jie nori paprastų santykių su rimtu, patikimu partneriu, kuris kartu siektų pastovumo ir saugumo. Tik tada, kai suranda tinkamą partnerį, būna ištikimi ir mylintys. Jaučiai mėgsta būti lepinami. Ne visada pasižymi iškalbingumu, bet labai prisiriša ir pasižymi seksualumu. Jaučiai yra stiprūs ir teisingi, tačiau jie gali būti pavydūs bei perdėtai rūpestingi.

2018 metų meilės horoskopas Jaučiams

Jaučiams 2018-ieji meilėje žada daug teigiamų perspektyvų. Jausdami pagarbą sau, pasitikėdami savimi tik dar labiau padidinsite šansus patirti nepaprastai glaudžius, romantiškus tarpusavio supratimu paremtus santykius. Prieš bandydami atrasti tai, kas jus paskatintų jaustis dar geriau išorėje, nepamirškite įsiklausyti ir į vidinį balsą. Kiek įmanoma skatinkite save likti pozityviais, neprarasti motyvacijos visais ateinančiais metais, galiausiai nebūkite priešu patys sau. Spalį ir lapkritį jaučius globojanti Venera pereis į skorpiono ženklą bei įsigalės santykių būste. Šiuo periodu nusiteikite nostalgiškiems prisiminimams, praeities ilgesiui, intensyvesniems gyvenimo apmąstymams.

Dvyniai (gegužės 22 – birželio 21)

Linksmi ir inteligentiški, mėgstantys kompanijas ir draugiški Dvyniai lengvai susiranda draugų ir gerai sutaria beveik su kiekvienu. Tačiau jie sunkiai įsivaizduoja savo buvimą su vienu asmeniu visą likusį gyvenimą. Ištikimybė nėra jų stipriausia savybė ir jie gali būti flirtuojantys, greitai įsimylintys ir greitai paliekantys. Monotonija kelia jiems depresiją. Asmenybė, kuri galėtų užkariauti jų širdį, turi būti įdomi ir nepriklausoma, kažkas kas verstų nerimauti, o svarbiausia, būtų tolerantiška ir plačių pažiūrų. Tokiam partneriui Dvyniai gali spinduliuoti begalinę meilę, nepaprastą draugystę ir garantuoti, kad niekada neteks patirti nuobodžių akimirkų.

2018 metų meilės horoskopas Dvyniams

Ar jūsų santykiai išties turi ateitį? Ateinančiais metais būtent tokie klausimai gali neduoti ramybės ir versti abejoti. Tai paskatins pergalvoti anksčiau puoselėtas iliuzijas dėl esamos meilės. Galbūt viskas, kas atrodo kaip nuoširdūs jausmai, tėra laikinas susižavėjimas, fizinė trauka ir nieko daugiau.  2018-aisiais asmeninio gyvenimo sėkmė priklausys nuo įdedamų abipusių pastangų suprasti dviejų žmonių sąjungos reikšmę bei prisiimamą atsakomybę. Aiškus tikrovės suvokimas, tarsi mažas stebuklas nušvies dvynio pasaulį. Kažkas atsiradęs jūsų gyvenime, atneš taiką ir visišką ramybę. Tačiau ir jūs patys privalėsite nuolatos kurstyti meilės židinį, kad ta nuostabi pasaka nesibaigtų vos tik prasidėjusi. Yra tikimybė, kad Veneros sugrįžimas į jūsų ženklą, metų perspektyvoje gali įtakoti norą atnaujinti romantiškus praeities ryšius.

Vėžys (birželio 22 – liepos 23)

Ištikimas, mylintis ir rūpestingas Vėžys yra romantiškos sielos asmenybė, kuri nori mylėti ir būti mylima. Jam svarbiausia jaustis reikalingam. Vėžiai gimę rūpintis kitais. Jų švelnumas, geraširdiškumas atitenka visiems, kas yra vieniši ir sielvartauja. Jie ieško tikro draugo savo sielai, ypatingo asmens, kuris nuramintų ir galėtų išsklaidyti jų pačių abejones ir baimes. Jie ieško pagalbos apsisaugant nuo permainų nežinomybės. Vėžiai vertina šeimą ir abipusią pagarbą. Meilėje jie visiškai atsidavę ir ištikimi savo partneriui. Nors jų meilė yra sauganti ir rūpestinga, patys jie gali būti pernelyg jautrūs ir greitai įsižeisti. Šeima ir draugai turėtų suprasti jų jautrumą ir stengtis neužgauti.

2018 metų meilės horoskopas Vėžiams

Prieš akis daugybė meilės fronte laukiančių išbandymų. Spalį, į skorpiono ženklą įžengusi Venera, žada kaip reikiant sujudinti vėžio jausmų vandenyną bei kartu paskatinti svajoti apie neįmanomus, neleistinus ryšius. Pirmoje metų pusėje galite sutikti žmones iš praeities vienaip ar kitaip paveikusius jūsų dabartinį gyvenimą. Pagrindiniai ateinančių metų siekiai- santykių sėkmė, stabilumas, saugumas, bendrumas siejantis su partneriu ir galų gale atokvėpis nuo seniai slėgusios savigraužos po nesėkmingo išsiskyrimo. Teigiamų permainų meilėje galite tikėtis antrąjį metų pusmetį sulig Veneros palaiminimu ir laukiančiu mėnulio užtemimu.

Liūtas (liepos 23 – rugpjūčio 21)

Karšti, neslepiantys jausmų ir dosnūs Liūtai mėgaujasi aistra. Jie gimę meilei ir jie dievina jaudinančias akimirkas. Vienišas, nusivylęs Liūtas būtų tikrai liūdnas reginys. Liūtams reikia partnerio, kuriuo jie galėtų didžiuotis, to, kas pastebėtų jų talentą ir pakeltų jų ego. Bet kokiuose santykiuose jie nori būti dominuojantys ir niekada neatsidurs antroje vietoje. Išdidumas gali juos pražudyti, kadangi jie kenčia, kai jaučia, kad jais nesižavima. Juos labai žeidžia kritika ir jie neapkenčia smulkmeniškumo. Tačiau Liūtas turi auksinę širdį ir visiškai bus atsidavęs tam, kurį myli – jo meilė ir ištikimybė neturi ribų.

2018 metų meilės horoskopas Liūtams

Nėra jokių abejonių, kad ir 2018-ieji nepašykštės dramų liūto gyvenime. Viso to priežastis- prasidėję nauji santykiai, o galbūt net ir senos meilės iš praeities švystelėjimas pačiu netikėčiausiu momentu. Šis, jau bene šešerius metus trunkantis neramus etapas po truputį priverčia į meilę pažvelgti kitomis akimis, pergalvoti puoselėtus lūkesčius ir suvokti, ko jums reikia iš tikrųjų daug aiškiau nei iki šiol. Kuo tikresni, sąmoningesni jausitės, tuo greičiau pajusite vėl įsižiebiančia aistros ugnį. Kartu su Veneros įžengimu į skorpiono ženklą, spalį bei lapkritį  galite tikėtis gyvenimą keičiančių permainų. Turėtumėte pajusti prasiveržusį jėgų antplūdį skatinantį veikti, ieškoti perspektyvų suteiksiančių daugiau prieskonio pilkai rutinai. Šis laikas puikiai tinka ankstesnių įvykių apmąstymui, minčių sudėliojimui, supratimui , ką iki šiol darėte ne taip ir nuo ko turėtų prasidėti naujas, sėkmingas etapas. Būtent sugebėjimas atrasti save per gilinimasi į vidinį pasaulį, įsiklausymas į širdies balsą taps tikruoju vaistu garantuosiančiu dvasinę pilnatvę, atsigavimą. Paskutiniai metų mėnesiai liūtams žadą atgimimą.

Mergelė (rugpjūčio 22 – rugsėjo 23)

Siekiantis Mergelės meilės ir žinantis jos prigimtį asmuo visada pirma turėtų pademonstruoti savo protą nei grožį. Labiau tikėtina, kad Mergelės daugiau linkusios į protingas mintis nei į gražų veidą ar dailią figūrą. Mergelės gali atrodyti šaltos ir santūrios, tačiau jos labai atidžiai renkasi draugus ir meilužius bei iš pirmo žvilgsnio aklai nepameta galvos. Jų požiūris į širdies dalykus praktiškas. Mergelė kurį laiką atsargiai vertins santykius su esamu partneriu prieš atverdama jam savo jausmus. Jos ieško jas gerbsiančio asmens, kuris būtų inteligentiškas, organizuotas, ir su kuriuo rastų absoliučiai bendrą kalbą. Savo partnerį Mergelė įsivaizduoja ne tik atsidavusį, patikimą ir nuoširdų, bet tai pat ir be galo protingą bei sąmojingą.

2018 metų meilės horoskopas Mergelėms

Draugystė paremta tikra meile, du žmones siejančios bendros vertybės taps vizijomis sustiprinsiančiomis romantikos bei aistros poreikį visais ateinančiais 2018-aisiais metais. Tai nebus tiesiog paprastas troškimas… Tai rimti lūkesčiai konkrečiai siejami su ilgalaikiais santykiais, partnerio sugebėjimu ne tik besąlygiškai mylėti, o ir palaikyti bet kokioje gyvenimo situacijoje. Labai tikėtina, kad jums skirtą žmogų sutiksite vietose, kuriose galite užsiimti sau patinkančia veikla. Galbūt vertėtų įstoti į bendraminčių klubą, mąstančių kaip jūs organizaciją. Šie metai skirti naujoms pažintims, bendravimui tad neatsiribokite nuo visų šių dalykų, neužsidarykite savyje. 2018-aisiais atraskite naujų būdų, kaip išreikšti savo jausmingumą. Nebijokite pasidalinti svajonėmis, galiausiai mintimis su jums patikusiu, sielai artimu žmogumi, nes toks atvirumas gali tapti užuomazga išsiilgtiems romantiškiems santykiams.

Svarstyklės (rugsėjo 24 – spalio 23)

Svarstyklės yra komandiniai žaidėjai, kurie nemėgsta būti vieni. Retai stokoja draugų, bendravimas joms teikia tikrą pasitenkinimą. Ir vis dėl to jos gali būti šaltos ir išlaikančios atstumą, bėgti nuo emocinių įsipareigojimų. Jos nepakenčia ginčų ir labiau norėtų rasti kompromisą nei veltis į konfliktą. Gimę romantiškomis asmenybėmis, Svarstyklės visą gyvenimą praleidžia meilėje ir mylėdamos save. Svarstyklėms išvaizda labai svarbi. Taigi, jų partneris turi būti patrauklus, gerų manierų, visada gerai atrodyti. Žavumu ir lengvabūdiškumu Svartyklės traukia gerbėjus kaip medus bites.

2018 metų meilės horoskopas Svarstyklėms

2018-ieji svarstyklėms žada daug romantiškų siurprizų. Nauja meilė ar bent jau žmogaus, kurį galėtumėte įsivaizduoti, kaip savo būsimą partnerį pasirodymas ir vėl įžiebs svajonių bei troškimų ugnelę jūsų širdyje. Tikėtina, kad potencialų mylimajį sutiksite viešnagės egzotinėje šalyje metu. Meilė užims išties  itin svarbią vietą jūsų ateities planuose ir bendroje perspektyvoje. Galimybė kartu su partneriu mėgautis gyvenimu, jaustis laisvai, nevaržyti savęs kaip asmenybės taps raktu į ilgai trunkančius santykius, stabilumą asmeniniame gyvenime. Venera, valdanti svarstyklių ženklą, spalį ir lapkritį keliaudama skorpionu žada ypatingo žmogaus iš praeities sugrįžimą ar bent jau vis aplankančius prisiminimus apie jį. Šiuo laiku ypač lengva suklupti, įsipainioti į intrigas, kas ypač pavojingą jau įsipareigojusiems šio ženklo atstovams. Nepamirškite skirti laiko sau, neatsiribokite nuo mėgstamos veiklos bandydami patenkinti kažkieno užgaidas ir tai padės atsilaikyti prieš galingą jausmų ir aistrų sūkurį.

Skorpionas (spalio 24 – lapkričio 22)

Savo patraukiančiu seksualumu ir susimąsčiusia paslaptinga veido išraiška Skorpionai labai žavi ir niekada nestokoja gerbėjų. Bet meilė šiems rimtiems ir aistringiems žmonėms yra rimtas dalykas. Jie gali turėti viliojančius asmens bruožus, bet jie netinka žaidimams jausmais ar atsitiktiniams santykiams. Nėra lengva aptarinėti jų jausmus, kadangi vienu atveju jie gali sudaryti vaizdą, kad yra šalti ir abejingi, o kitu – gali pasinerti į tokius gilius jausmus, kad kai kurie veltui stengsis juos suprasti. Skorpionai visiškai atsidavę kūnu ir siela tiems, kuriuos jie myli, tačiau to paties reikalauja ir iš savo partnerių. Sąžiningumas ir pasitikėjimas jiems yra pirmaeilis dalykas santykiuose. Tačiau jų pavydas gali tapti rimta problema ir paversti santykius tikru pragaru.

2018 metų meilės horoskopas Skorpionams

Nėra jokios abejonės, kad 2018-aisiais aistros ir romantikos tikrai nepritrūksite. Skorpionas- jau iš prigimties tikras jausmingumo bei seksualumo įsikūnijimas… o ateinančiais metais šie neatskiriami jūsų zodiako ženklo bruožai išryškės tik dar labiau. Spinduliuosite patrauklumu, žavesiu ir paslaptingumu kaip niekada anksčiau. Tų, kas nesidrovės išreikšti jausmų, minčių, išlaisvins save nuo ankstesnių nepasitikėjimo pančių, baimių, nuoskaudų stačiusių barjerus sėkmei tiek seksualiniame pasitenkinime tiek ir dvasiniame gerbūvyje, lauks didžiulis palengvėjimas, ilgai viduje gniaužto noro pilnai realizuoti visus poreikius išsipildymas. Atraskite laiko tikrojo“aš“ paieškoms ir visi keliai vedantys į meilę, tvirtus ilgai truksiančius santykius jus nuves link tinkamiausio žmogaus.

Šaulys (lapkričio 23 – gruodžio 22)

Neramius ir meilėje neįsipareigojančius Šaulius ganėtinai gąsdina ilgalaikiai santykiai. Jie negali prisirišti. Šauliai vengia greitai įsipareigoti ir teikia pirmenybę nepriklausomybei bei turi daug simpatijų iki kol susitupi. Dėl savo lengvabūdiško ir nerūpestingo požiūrio į gyvenimą jie gali būti puikiais draugais – geraširdžiai, visada gerai nusiteikę ir nuoširdūs. Šauliai laikosi garbės kodekso ir su priešinga lytimi elgiasi kilniai bei galantiškai. Partneryje jie ieško nuotykius mėgstančio ir drąsaus sielos draugo, kažko kas būtų geranoriškas ir dalintųsi meile spontaniškai. Aistringas, sąžiningas ir atviras Šaulys bus nuoširdus, tačiau šiek tiek netaktiškas partneris.

2018 metų meilės horoskopas Šauliams

Sustiprėjusi septintojo būsto įtaka šaulio gyvenime, kitiems metams prognozuoja naujai atgimstančius jausmus bei aplankysiančią tikrą meilę. Galbūt jau dabar aplink yra žmogus, su kuriuo norėtumėte kurti bendrą ateitį, tačiau mąstydami praktiškai suvokiate, kad romantiškos svajos ir kasdienybė- tai du skirtingi dalykai. Sąjunga paremta iliuzijomis nežada nieko, kas šauliui suteiktų stabilumo, todėl pirmenybę teikite realiems pažadams, ieškokite tvirto pagrindo bei žemiškos meilės.  Vietoje eksperimentų mieliau liksite ištikimi laiko patikrintoms taisyklėms kuriant, bet kokius romantiškus ryšius ar bendrą partnerystę. Netikėtai užsimezgusi pažintis gali itin sparčiai peraugti į pakankamai gilų ryšį. Veneros suaktyvėjimas spalį ir lapkritį  turėtų paraginti nepasiduoti aistros pliūpsniams, o verčiau puoselėti tikrą draugystę.

Ožiaragis (gruodžio 23 – sausio 20)

Pareigos jausmas ir didžiulė varanti jėga turėti valdžią dažnai reiškia, kad Ožiaragiai daugiau dėmesio skirs darbui nei romantikai. Ilgos valandos ofise jiems mažai palieka laiko bendravimui ir taip sumažina jų šansus sutikti tinkamą gyvenimo partnerį. Laimė, kad daugelis Ožiaragių savo sielos draugą sutinka darbe. Meilėje jie gali būti drovūs ir komplikuoti. Išore gali atrodyti bejausmiai, bet giliai viduje slypėti jausmingumas. Ožiaragiai rimtai priima savo įsipareigojimus, būna stiprūs ir rūpestingi. Idealus Ožiaragiui partneris tas, kuris jį gerbia, yra jam ištikimas, stropus ir galintis padėti lengvai pašalinti dienos stresus. Tokiam partneriui Ožiaragis bus visada ištikimas ir atsidavęs.

2018 metų meilės horoskopas Ožiaragiams

Jupiterio įtakos dėka, pirmus aštuonis metų mėnesius galite tikėtis visai malonių akimirkų susijusių su naujų, daug žadančių santykių užmezgimu, romantišku prisipažinimu ar iš naujo pakurstytu esamos draugystės židiniu. Šiuo periodu ypač palanku ieškoti antrosios pusės kuri taptų ne tik partneriu, bet ir geriausiu jūsų draugu. Kadangi ožiaragiai pasižymi optimizmu, veiklumu, dažnai net ir niūriausiose prognozėse stengiasi įžvelgti kažką gero, nesunkiai pritraukia ir jais besižavinčių žmonių. Rugpjūčio pabaigoje, Jupiteriui atsidūrus aštuntajame ožiaragio būste, pajausite nevaldomą aistros bei su ja susijusių troškimų poreikį. Labiau nei bet kada norėsis kažko artimo sielai ir kūnui, galiausiai pradėsite suprasti tikrąją esančio šalia mylimojo reikšmę jūsų gyvenime. Birželį įvyksiantis mėnulio užtemimas irgi turėtų atnešti daugiau džiaugsmo tad būkite drąsūs ir atviri meilei bei jausmams.

Vandenis (sausio 21 – vasario 18)

Daugelį Vandenių gali labiau dominti partnerio protas nei intymūs santykiai su juo, tačiau tuo nenorima pasakyti, kad jiems nereikalingi seksualiniai santykiai. Tiksliau sakant, jie objektyviai vertina meilę: pirma protu analizuojama įdomi patirtis ir tik vėliau pasiduodama jausmams. Draugystė ir vienas kito atitikimas Vandeniams svarbiausias dalykas partnerystėje. Progresuojantys, plačių pažiūrų Vandeniai atviri ir nesuvaržyti. Pavydas nėra ta savybė, kuri juos apibūdina. Į savo partnerį jie neturi savininkiško požiūrio ir taip pat nepripažįsta priklausantys kitiems. Asmuo, kuris yra ekscentriškas, nepriklausomas ir neprisirišantis, Vandeniui būtų idealus partneris.

2018 metų meilė horoskopas Vandeniams

Meilė ir romantika šiais metais vandeniams taps visų maloniausių akimirkų bei prisiminimų priežastimi. Šiam zodiako ženklui būdingas išskirtinumas, kaip magnetas trauks naujas, daug žadančias pažintis. Kartais gali užklupti abejonės ar tai laikina ar visgi kažkas rimto. Spalį, kada Venera keliaus per aistringąjį skorpiono ženklą, galite pajusti suaktyvėjusį norą reikšti jausmus, aistrą priešingos lyties atstovui. Šiuo periodu labai tikėtinas senos meilės iš praeities pasirodymas ar net ankstesnių santykių atnaujinimas. Rugpjūtį prasidėjusi Jupiterio kelionė santykių būste(tai kitas romantikai palankus laikas) atneš sėkmę ir įpūs naujų vėjų į asmeninį vandenio gyvenimą. Dar labiau padidės šansai ateitį susieti su ilgalaikiu partneriu, o tiems, kas jau turi antrąją pusę-sutvirtinti esamus ryšius. Vadovaudamiesi širdies ir proto balsu tikrai sugebėsite pasirinkti teisingai ir atskirti realius ketinimus nuo iliuzijų.

Žuvys (vasario 19 – kovo 20)

Gimusioms romantikėmis, Žuvims, meilė yra maistas ir gėrimas. Svajingosios ir trapiosios Žuvys gyvena svajonių pasaulyje su princais ir princesėmis ir eikvoja savo gyvenimą mėgindamos iliuzijas paversti realybe. Užuojauta ir dalinimasis viskuo su ypatingu sielos draugu yra tai, ko Žuvys siekia santykiuose. Vienišumas joms yra kaip nelaimingas egzistavimas, ir jos mieliau renkasi buvimą su netinkamu partneriu negu vienatvę. Nesvarbu vyras ar moteris, Žuvys jausmingos ir linkę būti priklausomos. Atramai joms reikalingas stiprus partneris. Idealiai tinka į porą tie, kurie gali būti jų globėjais, dvasiniais ir materialiniais, ryžtingais ir jausmingais, kartu dalintis svajonėmis. Tokiems partneriams Žuvys skiria savo meilę ir ištikimybę.

2018 metų meilės horoskopas Žuvims

Sakyti, kad meilė nė vienais metais, jokiam zodiako ženklui nėra svarbiausias aspektas- būtų didžiausias melas, turint omenyje, kad būtent ji skatina žmones svajoti ir eiti į priekį.  Vien kūniška meilė žuvims niekada neatstos gilesnio tarpusavio ryšio, o būtent 2018-aisiais  tai suprasite dar aiškiau nei bet kada. Tokie pamąstymai gali turėti įtakos ir dabartiniams jūsų santykiams, jų perspektyvai. Stenkitės visą savo dėmesį sutelkti į visišką aiškumą, vienas kito išklausymą, o ne materialios gerovės paieškas, pamirštant šeimą ir jausmus. Vien tik fizinė trauka dar stipriau skatina žuvis iškelti dvasinių vertybių klausimą poroje, todėl jūsų meninei prigimčiai būtinas ne tik išorinis, o ir vidinis suderinamumas. Šiais metais, savo ilgą kelionę per zodiako ženklus pradėjusi Venera, paskutinei stotelei spalį ir lapkritį pasirinks skorpioną, o šio zodiako ženklo supratingumas, jausmingumas visiškai tapatūs žuvų pasauliui, todėl labai tikėtina, kad šiais mėnesiais užgims itin tvirta draugystė ar bent jau iškils jos prisiminimas iš praeities.

Parašykite komentarą

Patinka? Pasidalink šia nuoroda su draugais!