2016 meilės horoskopas

Meilės horoskopas skirtas visiems, kuriems rūpi partnerių nuomonė ir geri santykiai. Santykiuose su partneriais didelę įtaką turi zodiako ženklas, nes nuo jo priklauso elgesys su mylimaisiais. Susiraskite savo zodiako ženklą šiame meilės horoskope ir išanalizuokite save.

Meilės horoskopas 2016 metams (pasirinkite savo zodiako ženklą)

2016 meilės horoskopas
4.25 (85%) 4

Avinas (kovo 21 – balandžio 20)

Avinas aistringas, prieraišus ir neslepiantis savo jausmų. Jis gali beprotiškai įsimylėti iš pirmo žvilgsnio ir tik po to viską apmąstyti. Medžiotojo vaidmuo jį jaudina ir kursto meilės ugnį. Nuobodulys slopina aistrą, todėl Avinui reikia partnerio, kuris taip pat mėgtų pastovius iššūkius. Tokioje partnerystėje Avinas gali būti tiek ištikimas, kiek pats yra kilnus ir palaikantis. Visuose santykiuose jis mėgsta vadovauti ir nustatinėti savo taisykles, kurioms reikia paklusti. Atviras ir tiesus Avinas kartais gali būti netaktiškas ir nejautrus.

2016 meilės horoskopas avinams

2016-aisiais būsite pasiruošę rimtų santykių pradžiai. Šie metai suteiks daug galimybių bei smagių akimirkų tiems, kurie pasiruošę rimtai draugystei. Ateinantys metai bus puikūs ir jau įsimylėjusiems — sustiprinsite jau esamus santykius. Šiais metais avinai bus labai sėkmingi meilės srityje. Jei ieškosite — atrasite. Patys suteikite progą – būsite atrasti. Mylėkite ir būsite mylimi! Dar niekada nebuvo taip lengva surasti mylimąjį kaip pirmojoje 2016-ųjų pusėje! Metų viduryje sėkmė atsisuks į darbą ir šeimos santykius. Jums pavyks pabaigti ilgą laiką besitęsiančius ginčus. Be to, darbo vietoje susipažinsite su žmonėmis, kurie taps jūsų draugais. Būsite populiarūs bičiuliai. Nebijokite susidūrimo su priešu, susitikimo su svarbiu verslo partneriu ar darbo interviu. Žvaigždės jūsų pusėje!

Jautis (balandžio 21 – gegužės 21)

Jaučiai skiria savo laiką ir dėmesį tik tiems, kurie tikrai jiems patinka, ir nežaidžia kitų jausmais. Jie nori paprastų santykių su rimtu, patikimu partneriu, kuris kartu siektų pastovumo ir saugumo. Tik tada, kai suranda tinkamą partnerį, būna ištikimi ir mylintys. Jaučiai mėgsta būti lepinami. Ne visada pasižymi iškalbingumu, bet labai prisiriša ir pasižymi seksualumu. Jaučiai yra stiprūs ir teisingi, tačiau jie gali būti pavydūs bei perdėtai rūpestingi.

2016 meilės horoskopas jaučiui

2016-ieji — jūsų metai. Jie bus kupini meilės ir pasitenkinimo. Pirmoje metų pusėje turėtumėte susikoncentruoti ties santykiais su šeima ir artimiausiais draugais. Šie žmonės užpildys jūsų gyvenimą svarbiausiais dalykais: saugumo jausmu ir malonia aplinka, kuri jums labai reikalinga. Išspręskite viską, kas gali sugriauti puikius ir ramius jūsų santykius. Antroji metų pusė jums atneš meilę. Ypač Rugpjūtis, kuris įneš erotikos į jūsų gyvenimą. Rinkitės atsakingai, kadangi jūs trauksite įvairių tipų žmones, bet tik vienas iš jų bus tas vienintelis. Būkite atidūs ir nepražiopsokite jo.

Dvyniai (gegužės 22 – birželio 21)

Linksmi ir inteligentiški, mėgstantys kompanijas ir draugiški Dvyniai lengvai susiranda draugų ir gerai sutaria beveik su kiekvienu. Tačiau jie sunkiai įsivaizduoja savo buvimą su vienu asmeniu visą likusį gyvenimą. Ištikimybė nėra jų stipriausia savybė ir jie gali būti flirtuojantys, greitai įsimylintys ir greitai paliekantys. Monotonija kelia jiems depresiją. Asmenybė, kuri galėtų užkariauti jų širdį, turi būti įdomi ir nepriklausoma, kažkas kas verstų nerimauti, o svarbiausia, būtų tolerantiška ir plačių pažiūrų. Tokiam partneriui Dvyniai gali spinduliuoti begalinę meilę, nepaprastą draugystę ir garantuoti, kad niekada neteks patirti nuobodžių akimirkų.

2016 meilės horoskopas dvyniams

Nėra lengva jums įtikti — tai nepasikeis ir 2016-aisiais metais. Jums patinka būti tarp protingų ir įdomių žmonių, kurie taip pat yra linksmi ir charizmatiški. Jūs esate įsitikinę, kad galite pasiūlyti jiems tą patį. Tačiau jūs, kaip ir žmonės aplink jus, nesate tobulas. Rūpinkitės santykiais ir kitų žmonių nuomone. Pasistenkite įžvelgti tą savo dalį, kuri nėra tokia tobula, kaip kad jūs šiuo metu galvojate. Galbūt atradę ir pripažinę savo ydas, galėsite į kitus pažvelgti iš kitos perspektyvos. Tai padės jums atrasti naujų draugų ar netgi mylimąjį.

Vėžys (birželio 22 – liepos 23)

Ištikimas, mylintis ir rūpestingas Vėžys yra romantiškos sielos asmenybė, kuri nori mylėti ir būti mylima. Jam svarbiausia jaustis reikalingam. Vėžiai gimę rūpintis kitais. Jų švelnumas, geraširdiškumas atitenka visiems, kas yra vieniši ir sielvartauja. Jie ieško tikro draugo savo sielai, ypatingo asmens, kuris nuramintų ir galėtų išsklaidyti jų pačių abejones ir baimes. Jie ieško pagalbos apsisaugant nuo permainų nežinomybės. Vėžiai vertina šeimą ir abipusią pagarbą. Meilėje jie visiškai atsidavę ir ištikimi savo partneriui. Nors jų meilė yra sauganti ir rūpestinga, patys jie gali būti pernelyg jautrūs ir greitai įsižeisti. Šeima ir draugai turėtų suprasti jų jautrumą ir stengtis neužgauti.

2016 meilės horoskopas vėžiams

Jei Amūras galėtų būti susitelkęs ties vienu asmeniu visus metus, be jokios abejonės, 2016-aisiais metais tai būtumėte jūs! Viskas, kas neleido jums pradėti intymių draugysčių, dings. Jūs jausitės labiau užtikrintas ir nesunkiai paminsite baimes. Jūsų pasitikėjimas savimi pritrauks tiek žmonių, kad netgi turėsite išsirinkti, su kuo bendrauti. Su kuo susipažinsite? Su kuo susidraugausite? Kas taps jūsų antrąja puse?

Liūtas (liepos 23 – rugpjūčio 21)

Karšti, neslepiantys jausmų ir dosnūs Liūtai mėgaujasi aistra. Jie gimę meilei ir jie dievina jaudinančias akimirkas. Vienišas, nusivylęs Liūtas būtų tikrai liūdnas reginys. Liūtams reikia partnerio, kuriuo jie galėtų didžiuotis, to, kas pastebėtų jų talentą ir pakeltų jų ego. Bet kokiuose santykiuose jie nori būti dominuojantys ir niekada neatsidurs antroje vietoje. Išdidumas gali juos pražudyti, kadangi jie kenčia, kai jaučia, kad jais nesižavima. Juos labai žeidžia kritika ir jie neapkenčia smulkmeniškumo. Tačiau Liūtas turi auksinę širdį ir visiškai bus atsidavęs tam, kurį myli – jo meilė ir ištikimybė neturi ribų.

2016 meilės horoskopas liūtui

Ateinantys metai — idealus laikotarpis išspręsti šeimos problemas ir nesutarimus. Pasistenkite atrasti ginčų priežastis ir sudėlioti viską į tinkamas vietas. Jei norite susilaukti vaiko, 2016-ieji yra geriausias metas apie tai susimąstyti. Jūsų santykiai tvirti ir nauja gyvybė juos tik sustiprintų. Tiesa, jei vis dar ieškote partnerio, tai turėtumėte atlikti pirmoje metų pusėje. Žvaigždės jums palankios ir yra didelė galimybė sutikti žmogų, kurio esate verti.

Mergelė (rugpjūčio 22 – rugsėjo 23)

Siekiantis Mergelės meilės ir žinantis jos prigimtį asmuo visada pirma turėtų pademonstruoti savo protą nei grožį. Labiau tikėtina, kad Mergelės daugiau linkusios į protingas mintis nei į gražų veidą ar dailią figūrą. Mergelės gali atrodyti šaltos ir santūrios, tačiau jos labai atidžiai renkasi draugus ir meilužius bei iš pirmo žvilgsnio aklai nepameta galvos. Jų požiūris į širdies dalykus praktiškas. Mergelė kurį laiką atsargiai vertins santykius su esamu partneriu prieš atverdama jam savo jausmus. Jos ieško jas gerbsiančio asmens, kuris būtų inteligentiškas, organizuotas, ir su kuriuo rastų absoliučiai bendrą kalbą. Savo partnerį Mergelė įsivaizduoja ne tik atsidavusį, patikimą ir nuoširdų, bet tai pat ir be galo protingą bei sąmojingą.

2016 meilės horoskopas mergelei

2016-ieji metai atvers jums plačias duris į pasaulį. Tikėtina, kad aplankysite vietas, kurias visada norėjote pamatyti. Jūs išpildysite savo svajones ir atrasite meilę. Nenustebkite ir neišsigąskite – jūs turite būti tam pasiruošę. Jei praleisite tokią puikią galimybę, labai ilgai to gailėsitės. Santykiai įplauks į ramius vandenis ir tai vienas geriausių dalykų, kurių galite tikėtis 2016-aisiais metais. Tikėtina, kad ateinančių metų vasarą turėsite kivirčą su tėvais ar kitais šeimos nariais. Ginčas bus skausmingas, ilgas ir varginantis. Tačiau ne viskas taip blogai, metų pabaigoje nesutarimai turėtų išsispręsti ir galite tikėtis ramių Kalėdų kartu su šeima

Svarstyklės (rugsėjo 24 – spalio 23)

Svarstyklės yra komandiniai žaidėjai, kurie nemėgsta būti vieni. Retai stokoja draugų, bendravimas joms teikia tikrą pasitenkinimą. Ir vis dėl to jos gali būti šaltos ir išlaikančios atstumą, bėgti nuo emocinių įsipareigojimų. Jos nepakenčia ginčų ir labiau norėtų rasti kompromisą nei veltis į konfliktą. Gimę romantiškomis asmenybėmis, Svarstyklės visą gyvenimą praleidžia meilėje ir mylėdamos save. Svarstyklėms išvaizda labai svarbi. Taigi, jų partneris turi būti patrauklus, gerų manierų, visada gerai atrodyti. Žavumu ir lengvabūdiškumu Svartyklės traukia gerbėjus kaip medus bites.

2016 meilės horoskopas svarstyklėms

Urano įtaka jūsų meilės reikalams bus aiškiai pastebima 2016-aisiais metais. Jūsų draugiškas elgesys ir charizma pritrauks daugybę žmonių. Pradėsite ilgalaikius, tvirtus santykius, kurie neretai bus svarbesni už viską. Derėtų nepamiršti, jog ten, kur yra draugystė, gali atsirasti ir meilė. Būkite atsargūs — per daug skubėdami galite viską sugadinti.

Skorpionas (spalio 24 – lapkričio 22)

Savo patraukiančiu seksualumu ir susimąsčiusia paslaptinga veido išraiška Skorpionai labai žavi ir niekada nestokoja gerbėjų. Bet meilė šiems rimtiems ir aistringiems žmonėms yra rimtas dalykas. Jie gali turėti viliojančius asmens bruožus, bet jie netinka žaidimams jausmais ar atsitiktiniams santykiams. Nėra lengva aptarinėti jų jausmus, kadangi vienu atveju jie gali sudaryti vaizdą, kad yra šalti ir abejingi, o kitu – gali pasinerti į tokius gilius jausmus, kad kai kurie veltui stengsis juos suprasti. Skorpionai visiškai atsidavę kūnu ir siela tiems, kuriuos jie myli, tačiau to paties reikalauja ir iš savo partnerių. Sąžiningumas ir pasitikėjimas jiems yra pirmaeilis dalykas santykiuose. Tačiau jų pavydas gali tapti rimta problema ir paversti santykius tikru pragaru.

2016 meilės horoskopas skorpionui

Ilgą laiką jūsų akys buvo užmerktos ir nepastebėjote meilės, net jei ji buvo visai šalia jūsų. Bandymų ir klaidų kelias gali atrodyti patrauklus, tačiau giliai širdyje jaučiate, kad trumpalaikiai santykiai labiau vargina, nei suteikia laimės. Metų pradžioje nepatirsite aistringos meilės, tačiau susipažinsite su žmogumi, kuris iš pirmo žvilgsnio neišsiskirs iš daugumos, tačiau po kurio laiko (metų pabaigoje) suprasite, kad jis jums labai svarbus — svarbesnis nei manėte. Šiais metais santykiai sustiprės ir nuolat matysite „žalią šviesą”. Jei esate susituokę ar ilgalaikiuose santykiuose, pamirškite visus nesutarimus ir pažvelkite į save taip, kaip žvelgėte draugystės pradžioje.

Šaulys (lapkričio 23 – gruodžio 22)

Neramius ir meilėje neįsipareigojančius Šaulius ganėtinai gąsdina ilgalaikiai santykiai. Jie negali prisirišti. Šauliai vengia greitai įsipareigoti ir teikia pirmenybę nepriklausomybei bei turi daug simpatijų iki kol susitupi. Dėl savo lengvabūdiško ir nerūpestingo požiūrio į gyvenimą jie gali būti puikiais draugais – geraširdžiai, visada gerai nusiteikę ir nuoširdūs. Šauliai laikosi garbės kodekso ir su priešinga lytimi elgiasi kilniai bei galantiškai. Partneryje jie ieško nuotykius mėgstančio ir drąsaus sielos draugo, kažko kas būtų geranoriškas ir dalintųsi meile spontaniškai. Aistringas, sąžiningas ir atviras Šaulys bus nuoširdus, tačiau šiek tiek netaktiškas partneris.

2016 meilės horoskopas šauliui

Likimas su jumis šelmiškai žais visus metus. Priimkite tai kaip nuotykį ir tikėkitės, kad galų gale viskas bus gerai. Viskas, ką išgyvenote ir kas atsitiks per šiuos metus yra puiki galimybė pasisemti patirties. Dėka to, galite būti naudingas žmonėms, esantiems panašioje situacijoje. Pagalba kitiems ir atsiradę nauji ryšiai su tam tikrais žmonėmis gali išsivystyti į meilę!

Ožiaragis (gruodžio 23 – sausio 20)

Pareigos jausmas ir didžiulė varanti jėga turėti valdžią dažnai reiškia, kad Ožiaragiai daugiau dėmesio skirs darbui nei romantikai. Ilgos valandos ofise jiems mažai palieka laiko bendravimui ir taip sumažina jų šansus sutikti tinkamą gyvenimo partnerį. Laimė, kad daugelis Ožiaragių savo sielos draugą sutinka darbe. Meilėje jie gali būti drovūs ir komplikuoti. Išore gali atrodyti bejausmiai, bet giliai viduje slypėti jausmingumas. Ožiaragiai rimtai priima savo įsipareigojimus, būna stiprūs ir rūpestingi. Idealus Ožiaragiui partneris tas, kuris jį gerbia, yra jam ištikimas, stropus ir galintis padėti lengvai pašalinti dienos stresus. Tokiam partneriui Ožiaragis bus visada ištikimas ir atsidavęs.

2016 meilės horoskopas ožiaragiui

Taika ir pilnavertiškumas, kurie jus supa, atvers galimybę sutikti naujų žmonių. Jūs esate atsipalaidavę, niekur neskubate, todėl nejaučiate būtinybės būti su kuo nors bet kokia kaina. Būtent tokia būsena pritraukia tinkamus, gero būdo, nuoširdžius žmones. Leiskite gyvenimui krypti norima vaga ir žiūrėkite, kas vyksta. Jei esate užmezgę santykius, iš naujo atraskite tai, kas jums labiausiai patinka, ypač tuo mėgaukitės antrojoje metų pusėje. Galite tikėtis nuostabaus, kupino meilės ir supratimo, periodo. Planuojate turėti vaiką? Dabar geriausias laikas tai realizuoti.

Vandenis (sausio 21 – vasario 18)

Daugelį Vandenių gali labiau dominti partnerio protas nei intymūs santykiai su juo, tačiau tuo nenorima pasakyti, kad jiems nereikalingi seksualiniai santykiai. Tiksliau sakant, jie objektyviai vertina meilę: pirma protu analizuojama įdomi patirtis ir tik vėliau pasiduodama jausmams. Draugystė ir vienas kito atitikimas Vandeniams svarbiausias dalykas partnerystėje. Progresuojantys, plačių pažiūrų Vandeniai atviri ir nesuvaržyti. Pavydas nėra ta savybė, kuri juos apibūdina. Į savo partnerį jie neturi savininkiško požiūrio ir taip pat nepripažįsta priklausantys kitiems. Asmuo, kuris yra ekscentriškas, nepriklausomas ir neprisirišantis, Vandeniui būtų idealus partneris.

2016 meilės horoskopas vandeniui

Jei dabar esate užmezgę santykius, būkite laimingi, kad turite partnerį. Nepaisydami spaudimo, kuris metų pradžioje bus stiprus kaip niekada, stenkitės valdyti stresą ir nepasiduoti jam. Jūsų antroji pusė nenusipelnė būti baudžiama už tai, ko nepadarė. Apkabinkite jį ir leiskite patirti jaukų saugumo jausmą. Privalote savęs paklausti, ar reikia su mylimuoju kalbėtis apie savo rūpesčius. Galbūt geriau jais pasidalinti? Jeigu dar neatradote sielai artimo žmogaus, nenusiminkite — pasaulis nėra toks blogas, kaip jums atrodo. Tas vienintelis gali būti kažkur visai šalia ir būtų labai nemalonu tai pražiopsoti.

Žuvys (vasario 19 – kovo 20)

Gimusioms romantikėmis, Žuvims, meilė yra maistas ir gėrimas. Svajingosios ir trapiosios Žuvys gyvena svajonių pasaulyje su princais ir princesėmis ir eikvoja savo gyvenimą mėgindamos iliuzijas paversti realybe. Užuojauta ir dalinimasis viskuo su ypatingu sielos draugu yra tai, ko Žuvys siekia santykiuose. Vienišumas joms yra kaip nelaimingas egzistavimas, ir jos mieliau renkasi buvimą su netinkamu partneriu negu vienatvę. Nesvarbu vyras ar moteris, Žuvys jausmingos ir linkę būti priklausomos. Atramai joms reikalingas stiprus partneris. Idealiai tinka į porą tie, kurie gali būti jų globėjais, dvasiniais ir materialiniais, ryžtingais ir jausmingais, kartu dalintis svajonėmis. Tokiems partneriams Žuvys skiria savo meilę ir ištikimybę.

2016 meilės horoskopas žuvims

Dėl plano, kurį jums paruošė žvaigždės, gali būti sunku atrasti laiko šeimai ir draugams. Susipažinti su naujais žmonėmis bus dar sunkiau. Didžiąją dalį laiko praleisite darbe, siekdami geresnių pareigų. Būtent dirbdami sutiksite žmogų, kuris darys labai didelės įtaką jūsų gyvenimui. Leiskite įvykiams tekėti sava vaga ir neskubėkite pulti į tai, kas jus trikdytų ar blaškytų. Nauji jausmai bus abipusiai. Antroje metų pusė galite tikėtis didžiausios sėkmės santykiuose. Pasisekimą galėsite švęsti jau kaip pora. Gerai pasirūpinkite šiais santykiais. Jūsų šeima visada jus palaikys. Artimieji bus jūsų užnugaris, į kurį visada galėsite sugrįžti, atgauti jėgas ir pasiruošti naujam etapui.

Parašykite komentarą