2015 metų meilės horoskopas

Santykiuose su partneriais didelę įtaką turi zodiako ženklas, nes nuo jo priklauso elgesys su mylimaisiais. Susiraskite savo zodiako ženklą šiame meilės horoskope ir išanalizuokite save. Šis meilės horoskopas skirtas visiems, kuriems rūpi partnerių nuomonė ir geri santykiai.

Bendros prognozės pagal zodiako ženklą

Avinas Tauras (jautis) Dvyniai Vėžys Liūtas Mergelė Svarstyklės Skorpionas Šaulys Ožiaragis Vandenis Žuvys

 

Ką žvaigždės žada 2015 metais meilės fronte? (spauskite ant savo ženklo)

 • Avinas
 • Jautis
 • Dvyniai
 • Vėžys
 • Liūtas
 • Mergelė
 • Svarstyklės
 • Skorpionas
 • Šaulys
 • Ožiaragis
 • Vandenis
 • Žuvys

Avinas

Avinas

Meilėje Avinui 2015 metais bus itin sėkmingas periodas suteiksiantis daug džiaugsmo. Vieniši avinai gali sutikti tą vienintelį žmogų apie kurį be perstojo galvos. O, tai bus puikių ir žavingų santykių pradžia. Deja, jei esate karjeros siekiantis žmogus, egzistuoja didelė tikimybė, kad šia proga nepasinaudosite. Ieškodami meilės neskirkite viso dėmesio darbui. Jei ilsėsitės, judėsite, lankysitės renginiuose ir lankytinose vietose likimas jums tikrai padovanos antrąją pusę. Deja, tačiau jei jau esate įsimylėjo, žvaigždės prognozuoja, kad Jūsų santykiai atšals. Skirkite intensyvų dėmesį savo santykių su partneriu stiprinimui.

Dėmesys antrajai pusei bus sėkmingų santykių garantas – leiskite laiką kartu, būkite šalia, lankykitės parodose ar teatre – svarbiausia nepaleiskite vienas kito. Jeigu taip nutiktų, kad vis dėlto teks paleisti vienas kitą, geriausias dalykas ką sugebėsite padaryti, tai sukelti savo buvusiai ar buvusiam pavydą. Na, o jei pavydas praeityje jau trukdė šiltiems santykiams, labai realu, kad visą tai atsisuks prieš jus.

Tauras

Jautis

Nebus nuostabu, jeigu vienatvės kamuojamas Jautis 2015 metais sutiks sau mylimą žmogų ir greičiausia, kad visam gyvenimui. Tiesa, didžiausia tikimybė, kad mylimas žmogus bus sutiktas kur nors ne namie, pavyzdžiui komandiruotėje ar kelionėje. Šviežia meilė apvers Jaučio gyvenimą visapusiškai, negana to, užplūs laimės jausmas ir kone kiekviena diena bus pasitikta su šypsena. Tačiau, 2015 metais nėra reikalo iškarto pulti draugauti su pirmu pasitaikiusiu žmogumi. Geriausia abiem pusėms bus, jei iš pradžių teks pažinti vienas kitą giliau ir susivokti ko vienas iš kito nori.

Žvaigždės įspėja, kad gali būti, kad kai kurie sutikti žmonės bus nenuoširdūs ir tiesiog norės naudotis jausmais. Draugystėje Jautis yra ypač supratingas ir branginantis. Tarpusavio supratimas, pastangos dėl poros laimės ir meilės kupina šiluma ir harmonija bus santykių arkliukas. 2015 metai žadai labai daug džiugių akimirkų ir prisiminimų.

Dvyniai

Dvyniai

Dvyniams žadami itin pašėlę 2015 metai, kupini meilės romanų. Dvynys, pats iš savęs, yra žavingas, tad lengvai apsuks galvą bet kuriam priešingos lyties atstovui. Flirtas ir romantiškos akimirkos taps kasdienybe, kuo Dvyniai ir mėgausis visiškai savęs neribodami. Tiesa, šie metai gali būti tie, kada Dvynys sutiks savo būsimą sutuoktinį, jei jau ėmė jo dairytis. Jei Dvynys jau turi partnerį, bet dar nebuvo vestuvių, 2015 metai žada tai, kad būtent šis asmuo ir taps jo sutuoktiniu.

Deja, bet tam gali nepritarti artimieji.Bet nepaisant to, Dvynys turi vadovautis savo jausmais nekreipdamas dėmesio į aplinkinių nuomonę. Beje, Ruduo bus tas periodas, kurio metu susituoks daugiausia dvynių. Tiesa, tų kurie jau yra susituokę, rudenį gali laukti šeimyniniai nemalonumai. O norint išvengti konfliktų tereikia būti paklusnesniam savo sutuoktiniui. Stengiantis nesukelti konfliktų pavyks išlaikyti darnius santykius. Na, o jei nesutarimų būtų, niekas geriau jų neišspręs nei pokalbis su mylimu žmogumi apie tai.

Vėžys

Vėžys

Vėžys, jau įkūręs šeimą, pirmą metų pusmetį problemų neturės. Aišku, dėmesys profesinei veiklai, gali lemti tai, kad santykiai su mylimuoju taps formalesni nei įprastai. 2015 metais geriausia būtų, jei Vėžys leistų laisvalaikį, linksmas išvykas ir santykiams įpūsti romantikos, tam, kad abi širdys liktų kartu stiprios ir nekiltų santykių krizė. Na, o tie kurie dar neturi antrųjų pusių gaus gausybę dėmesio ir flirto iš gerbėjų.

Pavasaris žada dovanoti nuoširdų ir supratingą partnerį, tokį kuris priims šio ženklo atstovą tokį koks jis iš tikro yra. Na, o tai gali pavirsti i naują ir gražią šeimyną. Tiesa, metams baigiantis yra didžiulė tikimybė, kad paaštrės santykiai su antrąja puse. O, šeimoje, bus daug daugiau konfliktų ir barnių.

Liūtas

Liūtas

Jei Liūtas vienišas, jis gaus labai daug progų flirtuoti ir romantiškų akimirkų. Liūtai patys iš savęs yra šmaikštūs, žavūs ir lengvai sulauks daug dėmesio iš priešingos lyties atstovų. Yra tikimybė, kad jei ilgai ieškote to vienintelio žmogaus visam gyvenimui, šiemet jį sutiksite. Jeigu su kažkuo susitikinėjate ir matote perspektyvą, 2015 metai yra puikiai tinkami atverti naują santykių puslapį ir įsipareigoti. Draugą ar Draugę turintis Liūtas mėgausis gyvenimu kartu ir investuos daug laiko į santykius.

2015 metais Liūtai bus labai pakantūs savo sutuoktiniams ir juos brangins, intensyviai venks konfliktų ir darys viską ką gali, kad sukurtų kuo šiltesnę santykių atmosferą.

Mergelėwidth=

Mergelė

2015 metai Mergelėms žada meilės trikampius, nes Mergelė gali pajusti šiltus jausmus antrą pusę turinčiam žmogui. Tiesa, tokia santykiai turės savų pliusų ir minusų, ir net jeigu Mergelei jie patiks, gali būti gan sudėtingi ar net skaudūs. Jūs kartu su savo simpatija būsite apimti kaltės jausmo, negana to, teks slapstytis, kas neteiks Jums didelio malonumo. Tiesa, jei naujoji meilė bus vieniša, santykiai bus idealūs ir viskas klostysis nuostabiai. Jau antrąją pusę turinčios Mergelės kruopščiai planuos ateitį su savo partneriu. 2015 metais žvaigždės žada naujovių, pavyzdžiui persikelsite gyventi kitur, įsigysite nekilnojamojo turto ar kartu remontuosite būstą kuriame dabar gyvenate.

Viskas atrodys idealiai ir bus tik į gerą, tačiau tik tuo atveju, jei sprendimus priimsite kartu su savo antrąja puse. Na, o metų pabaiga rodo, kad bus šiek tiek sudėtinga. Besibaigiant 2015 metų laikotarpiui patartina išvengti konfliktų ir santykių aiškinimosi scenų viešumoje su mylimais žmonėmis. Svarbu laikytis rimties, nes menkiausias barnis gali sukelti didžiulę krizę šeimoje, po kurios gali gimti santykių krizė.

Svarstyklėswidth=

Svarstyklės

Jei Svarstyklės neturi antros pusės, jų laukia laisvė ir nauji romanai. Deja, bet 2015 metais retas Svarstyklių ženklo atstovas užmegs rimtus santykius. Pirmoje metų pusėje nevalingai ims traukti prabanga, todėl galite susižavėti ne pačiu žmogumi, bet jo turtais, o visa tai, aišku, pasibaigs skyrybomis. Na, o antroje metų pusėje suprasite savo klaidą pulsite į tikrosios meilės paieškas.

Nesujaudinkite dėl to, kad Jūsų laukia ne vienas partneris, ateitis žada tai, kad būsite itin laimingi. Jei jau tvirtai mylite, šie metai įrodys tai dar kartą. Ilgainiui imsite matyti, jog šis žmogus yra tikroji Jūsų antroji pusė ir pasiryšite su juo žengti viso likusio gyvenimo keliu.

Skorpionaswidth=

Skorpionas

Asmeninį Skorpionų gyvenimą, Ožkos metais, sudrebins itin dideli pokyčiai. Yra labai daug šansų, kad bus sutiktas tok žmogus, su kuriuo turėsite stiprų vidinį ryšį. Vienišam skorpionui laukia tikrų tikriausia meilės fiesta. Deja, tačiau turintys partnerį skorpionai gali sulaukti daug emocinių išgyvenimų ir barnių šeimoje. Jei būsite neištikimi, tai beveik šimtu procentų galima garantuoti, jog po to laukia skirybos, tad Jūsų horoskopas pataria jums apsispręsti ar norite kurti šeimą ar dar reikia laiko išsilakstymui. Tiesa, jei 2014 metai nebuvo kupini meilės ir atšalo santykiai su sutuoktiniu ar partneriu, neabejotinai Jūsų laukia skyrybos. Tiesa, tie Skorpionai kurių namuose egzistuoja meilė ir supratimas, net neturės laiko neištikimybei, nes paprasčiausiai rūpinsis jaukių namų lizdelio kūrimu. Skorpionai kurie kurie neturi partnerio, greičiausiai jį sutiks, bet egzistuoja tikimybė, kad tas naujas mylimas bus jau įsipareigojęs kažkam kitam.

Šaulyswidth=

Šaulys

Nesvarbu ar Šaulys bus vienišas ar įsipareigojęs, jis ieškos šilumos ir svetimų žmonių glėbyje, o tai įtakos santykių nestabilumą. Tiesa, tokie Šaulio bruožai kaip noras viską aiškinti ir tiesmukumas kels neigiamas partnerio emocijas – liūdna, bet pats Šaulys to nepastebės. O šioje vietoje gresia santykių atšalimu. Tiesa, viso to galima išvengti rodant dėmesį ir šilumą savo partneriui. Jei Šaulys stengsis dėl santykių, tai atsipirks ir metų pabaigoje laukia labai gražūs ir kupini meilės santykiai su mylimuoju. Vasarą reikėtų vengti intrigų, apkalbų ir apgavysčių. Antroje metų pusėje, didžiulė tikimybė, kad vienišas Šaulys sutiks tą žmogų, su kuriuo norės pradėti rimtus santykius.

Ožiaragiswidth=

Ožiaragis

Nors Ožiaragio būdas yra uždaras, 2015 metų pavasaris žada tai, kad jie šiek tiek atsivers jausmas ir nebijos rodyti emocijų, o ką jau kalbėti apie tai, kad jie intensyviai flirtuos ir atsiduos meilės nuotykiams. Tiesa, dažniausiai ožiaragiai į santykius nežiūrės rimtai, tai tiesiog bus smagus žaidimas suteikiantis malonumą visiškai negalvojant apie ateitį. Todėl, jei jaučiate, kad Jums rodomas išskirtinis dėmesys, nežaiskite jausmais ir atskleiskite savo nerimtus ketinimus.

Antrąją pusę turintys Ožiaragiai bus aistringi ir nematys nieko blogo tame, kad flirtuos su priešinga lytimi. Na, o jų partneriai tuo naudosis gaivindami blėstančią aistrą miegamajame. Santykiai tarsi gims iš naujo. Bet, jei Ožiaragis bus susikaupęs ties darbais ir karjera, o jo antroji pusė neskirs reikalaujamo dėmesio ,didelė tikimybė, kad šio ženklo atstovas ims ieškoti kito, kad ir vienkartinio, glėbio.

Vandeniswidth=

Vandenis

Vandeniams, kurie yra vieniši, teks daug flirtuoti, užsiiminėti trumpalaikiais meilės nuotykiais ir netgi gaus galimybę užmegzti tvirtus santykius. Pirmajame 2015 metų pusmetyje, Vandenis susipažins su itin patraukliu priešingos lyties atstovu. Todėl, jei Vandenis yra vienišas, jis tikrai ras savo antrąją pusę, tačiau ją radus, nereikėtų skubinti įvykių. Jausmų nereikėtų rodyti, kol nebūsite įsitikinę jų tvirtumu. Pačioje santykių pradžioje pažinkite savo naują draugą ar draugę tam, kad iškart suprastumėte ar reikės nusivilti.

Vandenis turintis antrąją pusę gali to nejausdamas, kurstyti konfliktus. Vandenis bus labai linkęs vadovauti savo antrajai pusei ir kabinėdamasis prie smulkmenų intensyviai pykdys savo partnerį. Tiesa, jei gyvenate kartu ne pirmus metus, Jūsų antroji pusė bus pratusi prie tokių išsišokimų ir vargu ar kreips dėmesį, tačiau jei santykiai yra tik ką užsimezgę, Jūsų neprotingas elgesys gali lemti jų pabaigą.

Žuvyswidth=

Žuvys

Žuvys, jau pačios iš savęs, yra labai romantiškos asmenybės. Liūdna, bet 2015 metais jų laukia įvairūs išgyvenimai. Be to, jų jausmais bus nepastovūs. Vieną akimirką Žuvų ženklo atstovas ims savo partneriui dovanoti brangias dovanas, atsiduos jam visais įmanomais būdais ir bus be galo prisirišęs, o kitą akimirką, sumišęs, bus nepatenkintas santykiais ir paslapčia ieškos kito partnerio. Kadangi Žuvys Ožkos metais norės pastovumo ir ramybės, todėl jie labai gerai apsvarstys ar pasirinko tinkamą partnerį.

Tiesa, abejonės gali būti tik iš piršto laužtos, nes Žuvų santuokai 2015 metai yra palankūs. Jei Žuvys jau turi šeimą, pirmajame 2015 metų pusmetyje jų laukia džiaugsmo kupini ir šilti santykiai su artimaisiais. Be to, turės gausybę romantiškų akimirkų. Tačiau, antroji metų pusė yra šiek tiek gąsdinanti, nes žuvys gali tapti linkusiomis ieškoti meilės svetimose šeimose, vien todėl, kad joms ims trūkti aštrių pojūčių.

11 komentarai 2015 metų meilės horoskopas

 1. Aurelija 2010-12-13

  “Dvyniai linkę į trumpalaikius santykius, bet jei rimtai susidomi žmogumi, pamilsta – tai trunka ilgai.”
  Su tuo visiškai sutinku :)

 2. dovile 2010-11-07

  Niu kaip cia pasakiti ,negaliu kad viskas tiesa nera cia viskas tiesa ,Arba man tik netitinka vandenio horoskopas

 3. xxx 2010-08-31

  na iš dalies išsipildė:susitaikiau su svarbiu asmeniu,bet gaila,kad tie santykiai vėl nutrūko..

 4. Daivute 2010-06-15

  Del sexualiniu santykiu as grieztai nesutinku. As esu vandene, ir man tikrai svarbu sexualiniai santykiai :)

 5. kazkas 2010-06-10

  seip sis horoskopas manes net neatitinka visiskai :D

 6. nesamone 2010-05-16

  ir kur gali zinoti jos zenkla????? ka man prieiti ir paklaust?
  -zianij ka?
  -nu?
  -koks tavo zodijako zenklas?man reike jo nes nuriu zinoti apie tave.
  -…

 7. Vėja 2009-10-15

  Labaj geras tinklalapis sužinojau labaj daug ir apie kitus ir apie save . ;D

 8. ziziukas 2009-09-28

  labai idomu paskaititi , ir suzinoti ko dar nezinojaj liux :)*

 9. ss 2009-08-27

  jo mane irgi stebina tikraj liuks :)

 10. Auksele 2009-06-06

  Na daug cia matau tiesos ir mane tai stebina. Suzinojau ko dar tikrai nezinojau ir nesitkejau ;) smagu;)

 11. Elvyra 2009-06-04

  Nu kiekviena diena skaitau ir esu soke!Nu visiska tiesa,aciu jums! :D

Leave a Reply